Skocz do zawartości

Namiary na firmę która dba solidnie o poszkodowanych


_Monter_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli Mod sie nie obrazi, bo nie są znajomi tylko ludzie solidni a takich mało to podam namiary na firmę JAX z Ełku , która bardzo dobrze nas wyręczy w odzyskaniu pięniędzy które nam się należa po wypadku.Wszakże biorą 30 % (choć myślę ze można negocjować) to polecam.

Akurat rozmawiałem z panem Pawłem i powiedział mi, że nie ma problemu jeśli mieszkacie nawet baaaaaardzo daleko.

 

JAX.

Wrzosek Jacek.

0 87 621 45 05

19-300 Ełk, Moniuszki 3 lok.5

pow.ełcki, woj.warmińsko-mazurskie

prosić Pawła.

 

:)

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czy ktoś miał jakieś doświadczenia z DAS em .

Nie widzę nic złego w prowizji wręcz przeciwnie ludzie będą walczyć o lepszą kase każde 100 pln to dla nich 30 :icon_twisted: za to nie wiem czy jak zapłacę np. 100 w DAS i będe miał problemy nie potraktują mnie jak namolnego petenta dlatego pytam o doświadczenia z tą firmą ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czy ktoś miał jakieś doświadczenia z DAS em .

Nie widzę nic złego w prowizji wręcz przeciwnie ludzie będą walczyć o lepszą kase każde 100 pln to dla nich 30 :icon_mrgreen: za to nie wiem czy jak zapłacę np. 100 w DAS i będe miał problemy nie potraktują mnie jak namolnego petenta dlatego pytam o doświadczenia z tą firmą ???

i to jest sedno sprawy... :icon_twisted:

 

ja z kolei słyszałem o olewaniu sprawy przez DAS

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wiec

co do DAS to z wlasnego doswiadczenia , mam u nich ubespieczenie od lipca na samochodzik.

Skorzystalem juz z ich pomocy 2 razy i obydwa moge uznac za skuteczne i sam bym sie zakopal w papierach i w kwestjach formalnych :D

w skrucie :

1 raz zatrzymala mnie policja i od slowa do slowa mialo sie zakonczyc mandatem 500 pln za 2 wykroczenia i iles tam punktow karnych ;) odmowilem przyjecia mandatu sprawa trafila do sadu final dla mnie to kara w wysokosci 50 pln i zadnych punktow karnych brak kosztow sadowych :)

2 sprawa nie drobna stluczka samochodem pzu wycenilo szkode na powiedzmy 1600 pln das po zapoznaniu sie z dokumentacja i wycenami oraz wlasnych wyliczeniach wydebil dla mnie okolo 1000 pln wiecej

dla przykladu za polise na rok zaplacilem 214 pln za samochod na rok czasu.

motocykl ubezpieczam na poczatku przyszlego sezonu cena polisy okolo 120 pln

czy sie oplaca ????????

narazie wydaje mi sie ze nie stracilem

a i konfort psychiczny troszke lepszy jak wiem ze ktos za mna stoi

co do zalatwiania przez DAS spraw to o kazdym ich posunieciu informowany bylem listem poleconym i takie tam bajery ewentualnie dzwonili i mowili co i jak :)

na sprawe w sadzie poszedl zemna adwokad i to on glownie zabieral glos

Zdecydowanie polecam DAS i zaznaczam ze nie mam u nich zadnej prowizji ani zadnych tantiem za reklame a i agentem tez nie jestem

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 raz zatrzymala mnie policja i od slowa do slowa mialo sie zakonczyc mandatem 500 pln za 2 wykroczenia i iles tam punktow karnych :) odmowilem przyjecia mandatu sprawa trafila do sadu final dla mnie to kara w wysokosci 50 pln i zadnych punktow karnych brak kosztow sadowych :D

Mozesz powiedziec cos wiece na ten temat? Jak to bylo?

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec bylo to tak ze :

przejechalem na pomaranczowym swietle ( moze juz czerwonym :wink: ) ale powiedzmy pomaranczowym i takiej wersji sie trzymajmy ;) zatrzymali mnie panowie niebiescy i okazalo sie ze jade bez wymaganych dokumentow zabralam nie ten komplet dokumentow ( od innego samochodu ), na miejsce przywiuzl mi je znajomy po jakis 20 minutach ale panowie niebiescy sie zniecierpliwili i postanowili mnie ukarac za czerwone swiatlo w ich mniemaniu mandatem i dolozyc mi jeszcze pare zlotych za brak dokumentow , i jak stwierdzili ze zawolaja lawete zeby mnie scholowac za brak dokumentow to polecialy ostrzejsze slowa i wtedy padla propozycja mandatu w kwocie 500 pln i odpowiedniej iliosci punktow ja sie nie zgodzilem na przyjecie mandatu w mniendzyczasie kolega dwiuzl dokumenty i odjechalem.

po jakis 2 tygodniach dostalem wezwanie na komende i tam dowiedzialem sie z jakich paragrafuw bede odpowieadl i czy sie przyznaje o sprawie juz byl poinfirmowany DAS i poradzili mi co mam robic i mowic, i ze oprucz tego policja nie zachowala wszystkich formalnych wzgledow i takie tam wiec na policji zmieszalem z blotem osoby co mnie chcialy przesluchac.

po kolejnym czasie okolo miesiaca dostalem wezwanie na sprawe i tu stawil sie ze mna wyznaczony z DAS prawnik i sprawa sie generalnie zakonczyla 50 pln kary ktora sam sobie wymiezylem za niemanie dokumentow co zeczywiscie mialo miejsce :flesje:

sam w zycui bym nie wiedzial jakie mi prawa przysluguja i co moge a czego nie a z adwokatem generalnie bylo wszystko tak jak powinno byc i nikt juz nie naginal procedor.

ot ci cala opoiwiesc :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec bylo to tak ze :

przejechalem na pomaranczowym swietle ( moze juz czerwonym :) ) ale powiedzmy pomaranczowym i takiej wersji sie trzymajmy :biggrin: zatrzymali mnie panowie niebiescy i okazalo sie ze jade bez wymaganych dokumentow zabralam nie ten komplet dokumentow ( od innego samochodu ), na miejsce przywiuzl mi je znajomy po jakis 20 minutach ale panowie niebiescy sie zniecierpliwili i postanowili mnie ukarac za czerwone swiatlo w ich mniemaniu mandatem i dolozyc mi jeszcze pare zlotych za brak dokumentow , i jak stwierdzili ze zawolaja lawete zeby mnie scholowac za brak dokumentow to polecialy ostrzejsze slowa i wtedy padla propozycja mandatu w kwocie 500 pln i odpowiedniej iliosci punktow ja sie nie zgodzilem na przyjecie mandatu w mniendzyczasie kolega dwiuzl dokumenty i odjechalem.

po jakis 2 tygodniach dostalem wezwanie na komende i tam dowiedzialem sie z jakich paragrafuw bede odpowieadl i czy sie przyznaje o sprawie juz byl poinfirmowany DAS i poradzili mi co mam robic i mowic, i ze oprucz tego policja nie zachowala wszystkich formalnych wzgledow i takie tam wiec na policji zmieszalem z blotem osoby co mnie chcialy przesluchac.

po kolejnym czasie okolo miesiaca dostalem wezwanie na sprawe i tu stawil sie ze mna wyznaczony z DAS prawnik i sprawa sie generalnie zakonczyla 50 pln kary ktora sam sobie wymiezylem za niemanie dokumentow co zeczywiscie mialo miejsce :cool:

sam w zycui bym nie wiedzial jakie mi prawa przysluguja i co moge a czego nie a z adwokatem generalnie bylo wszystko tak jak powinno byc i nikt juz nie naginal procedor.

ot ci cala opoiwiesc :)

Dzieki wielkie :). To jest bardzo cenna informacja. Chyba nie bedzie przesada jesli powiem ze 99% kierowcow w przypadku ukarania mandatem taki mandat przyjmuje, bo po pierwsze przeraza ich wizja procesowania sie, a po drugie nie wierza ze mozna wygrac. A jak sie okazuje mozna. Jakis czas temu mialem to samo. Dostalem dwie stowy i 5 punktow za wyprzedzanie na ciaglej ale to bylo na odcinku gdzie byly roboty drogowe, predkosci bardzo male i male odleglosci miedzy samochodami. Po prostu sie zagapilem i musialem wyminac ten samochod bo bym nie wychamowal. Mandat oczywiscie przyjalem , z powodow opisanych wyzej. Teraz jestem ciekawy czy z pomoca takiego DAS-u mialbym szanse w sadzie :). W kazdym razie jeszcze raz dzieki.

Edytowane przez Lime82

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ! Ja jak potrzebowalem zadzwonolem do Swiata Motocykli i mi takowa podali

 

pozdrawiam

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Mod sie nie obrazi, bo nie są znajomi tylko ludzie solidni a takich mało to podam namiary na firmę JAX z Ełku , która bardzo dobrze nas wyręczy w odzyskaniu pięniędzy które nam się należa po wypadku.Wszakże biorą 30 % (choć myślę ze można negocjować) to polecam.

obadamy, dzieki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...