Skocz do zawartości

Enduro do 3000zl


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Honda MTX,Yamaha DT, Derbi powinieneś juz za 3000 wyciagnac kumpel Aprilie RX kupił za 3000:) nienapalaj się tylko szukaj okazji!! jak poszukasz dobrze i nie za szybko to w zime lub na poczatku sezonu cos za ta kase wychaczysz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo 99999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999razy na forum jest opcja szukaj

 

Ale z Ciebie pała do lania :bigrazz:( chlopak sie pyta co moze wsysnąc za 3 tysie a Ty wyjeżdżasz z opcją ''szukaj''

LOLek z Ciebie i Tobie podobnym... nie potrafisz pomóc to sie nie wypowiadaj. Ja miałem podobny problem i dostalem identyczną odpowiedz ! To sie Wqrwiłem :icon_razz: bo nie po to sie pytam żeby dostać taką odpowiedź i wcale nie jestem leniem i nie chce mi sie szukać tylko oczekiwalem konkretnych odpowiedzi na zadane pytanie ... Dziekuje pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z Ciebie pała do lania :banghead:( chlopak sie pyta co moze wsysnąc za 3 tysie a Ty wyjeżdżasz z opcją ''szukaj''

LOLek z Ciebie i Tobie podobnym... nie potrafisz pomóc to sie nie wypowiadaj. Ja miałem podobny problem i dostalem identyczną odpowiedz ! To sie Wqrwiłem :D bo nie po to sie pytam żeby dostać taką odpowiedź i wcale nie jestem leniem i nie chce mi sie szukać tylko oczekiwalem konkretnych odpowiedzi na zadane pytanie ... Dziekuje pozdro

 

bez komentarza

 

Dokladnie tak. Czytalem wiel tematow i nie znalazlem takiego co by mnie satysfakcjonowal. Liczylem na porade jaki motr dla takiego nowicjusza jak ja na tekie tereny oraz na ten wiek.

POzdrawiam

 

Czy obsługa wyszukiwarki jst naprawdę taka trudna?

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...351&hl=do+3+tys

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...145&hl=do+3+tys

 

dalej szukajcie sami

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z Ciebie pała do lania icon_sad.gif( chlopak sie pyta co moze wsysnąc za 3 tysie a Ty wyjeżdżasz z opcją ''szukaj''

LOLek z Ciebie i Tobie podobnym... nie potrafisz pomóc to sie nie wypowiadaj. Ja miałem podobny problem i dostalem identyczną odpowiedz ! To sie Wqrwiłem banghead.gif bo nie po to sie pytam żeby dostać taką odpowiedź i wcale nie jestem leniem i nie chce mi sie szukać tylko oczekiwalem konkretnych odpowiedzi na zadane pytanie ... Dziekuje pozdro

 

Zastanów sie co piszesz. Tematów o tego typu sprzetach było najwięcej na tym forum.. Wielu użytkowników podało swoje opinie na ich temat, awaryjność, parametry poprostu temat tych sprzetów jest wyczerpany. Ale nie!! Oczywiście ty jako obrońca uciśnionych musisz wyjeżdżać z textami typu "Ale z Ciebie pała do lania"..... może masz jakieś złe wspomnienia czy cos... nie wnikam... Poprostu forum jest po to żeby korzystać z zawartch w nim informacji a nie po to żeby je zaśmiecać... Kolego Grabbie poczytaj info na temat tych sprzetów i samemu wysnujesz sobie wniosek który z nich będzie dla Ciebie najlepszy. Pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...