Skocz do zawartości

Motor Bike Show


Kefir/1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.cardinall.com.pl/cardinall/inde...id=27&Itemid=57

Masz tu na tacy, a wystarczyło chwilę w googlach poszukać.

Swoją drogą jest to ciekawa cykliczna impreza na którą lubię chodzić.

Importerzy i producenci próbują oczarować na skalę własnych możliwości przyszłych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezka godna polecenia :biggrin:

Ja jeżdzię co roku jest super już mam zarezerwowany pokój w hotelu na kolejna edycję w 2007 roku :biggrin:

 

 

Chyba zajrze w przyszlym roku. w tym roku bylam w Berlinie i sie baaardzo zawiodlam :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zajrze w przyszlym roku. w tym roku bylam w Berlinie i sie baaardzo zawiodlam ;)

 

Pierwszy raz bylem w berlinie w 2001, bylo zaje...cie. Impreza ze odlot- w 2004 byla juz take kicha, ze od tamtej pory nie jezdze tam. W pazdzierniku bylismy w koloni na Intermot. ( 187 000 zwiedzajacych ). To bylo cos, Mojej nogi w d...ke weszly. od 09.30 do 16.45. Mialem nadzieje kupic nowy kombinezon pasujacy pod kolar K ale nic z tego sami handlarze z towarem na pokaz i hurt. kupic mozna byloby dopiero w Niedziele ( towat z regoly "L" albo "XL"

 

2005 bylem w Sopocie, jeszcze wieksze rozczarowanie. ceny Kosmos. Nachalne reklamowanie swojego towaru przez personal znajacy tylko jedna strone medalu.

 

Wydaje mi sie, ze jezeli kogos interesuja takie Imprezy to raz na dwa lata Intermot ktory rekompensuje coroczna strate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berlin może nie zachwyca w ostatnich latach poziomem (i tak jest lepiej, niż np. w Lipsku), szczególnie mając na uwagę to, co było jeszczę choćby ze 3-4 lata temu, ale i tak jest to impreza stojąca ze dwie klasy wyżej, niż to co w Warszawie. W 2007 obie wypadają w tym samym terminie, a wolę jechać 300km do Berlina i zaliczyć przy okazji np. Louisa czy Polo, niż drawłować tyle samo do Warszawy.

Edytowane przez Fat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...