Skocz do zawartości

Silnik rzęzi. Co to takiego?


konczu84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem ci ze bylem w serwisie koles stwierdzil ze to najprawdopodobniej bol tkwi w wale korbowym lub moze tez byc to swozen tak jak wstepnie kolega ocenil usterke, po twej odp stwierdzam ze ci co wypowiedzeli sie ze wirtualnie nie da sie wstepnie ocenic co moze byc powodem roznych usterek to moim zdaniem jednak maja troche jeszcze chyba za malo pojecia o mechanice, bo jak widac ktos kto ma troche na ten temat wie nawet gdy nie slyszy silnika potrafi wstepnie okreslic rodzaj usterki :biggrin:

 

Pie*olisz jak połamany. Jeśli ludzie piszą i każdy poda milion powodów, to któryś będzie trafiony :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak widac ktos kto ma troche na ten temat wie nawet gdy nie slyszy silnika potrafi wstepnie okreslic rodzaj usterki :)

 

ło matko !

ciężki przypadek. Otwórzmy telepatyczną lokalizację usterek, stuków i RZĘRZENIA :)

 

Drugim etapem będzie telepatyczne doradztwo przy kupnie motocykla. I biznes się kręci :)

Cycki - im większe za młodu, tym dłuższe na starość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło matko !

ciężki przypadek. Otwórzmy telepatyczną lokalizację usterek, stuków i RZĘRZENIA :)

 

Drugim etapem będzie telepatyczne doradztwo przy kupnie motocykla. I biznes się kręci :)

 

Mogę już podać nr mojego konta?

czasnakawe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pie*olisz jak połamany. Jeśli ludzie piszą i każdy poda milion powodów, to któryś będzie trafiony :buttrock:

 

Nie pier..le bo kolo podal trzy mozliwe opcje co moze byc powodem i generalnie dwie z nich okazaly sie trafne wiec nie byl to przypadek ze napisal 80% mozliwych usterek w motorze i trafil na jedna z nich ktora dotknela moje moto wiec nie wiem kto pier..li skoro twoje posty dotycza tego kto co pisze lub jakies pierdy kto pier..oli a kto nie pierd..oli i takie tam zero konkretow nie wspominajac ze nic nawet nie dotyczy dzilu mechaniki bardziej byl powiedzial ze idzie to w kierunku pird..lenia :)

 

ło matko !

ciężki przypadek. Otwórzmy telepatyczną lokalizację usterek, stuków i RZĘRZENIA :icon_eek:

 

Drugim etapem będzie telepatyczne doradztwo przy kupnie motocykla. I biznes się kręci :)

 

lepiej by bylo jak bys otworzyl sobie sklep sporzywczy i handlowal jagodziankami buahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre :P żaby nie zaśmiecać forum jeżeli już jesteśmy przy dźwiękach i wirtualnych diagnozach to co to może być (jako sugestia dla serwisanta) - metaliczny rzęchot (jak poluzowana śruba tłukąca się o dekiel (nie mój tylko motocykla) ale...), niby objawy łańcuszka (słychać przy 2,5-4 tys obr) ale dopiero na rozgrzanym silniku :wink: i to nie zawsze, zwłaszcza przy schodzeniu z obrotów no czasami podczas jazdy.

Lokalizacja(naturalnie w pozycji fizjologicznej podczas jazdy :D ) - między prawym kolanem a prawym kciukiem :bigrazz: moi mili znający się virtualni (i nie tylko) mechanicy, doradźcie... :icon_razz: powaga (a co może ktoś zgadnie)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...