Skocz do zawartości

Wakacje 2007 czyli chorwacja po raz kolejny


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek dobre będzie spotkanie przy piwie,do tego nie będzie potrzebny urlop. :icon_mrgreen:

We Wrocławiu jest salon Padany który zawsze chciałem odwiedzć ,kawa na ryneczku też była dobra.Pozdr.

 

Proponuję 17.02.07 karnałowe spotkanie w Mirosławicach k/Sobótki z noclegiem koszt 85 zł.Wpisywać się na listę. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję 17.02.07 karnałowe spotkanie w Mirosławicach k/Sobótki z noclegiem koszt 85 zł.Wpisywać się na listę. :)

 

Jestem za,tylko proszę o więcej danych (jakieś fotki, stronka www,albo mały opis)85zl od pary czy osoby?

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za,tylko proszę o więcej danych (jakieś fotki, stronka www,albo mały opis)85zl od pary czy osoby?

:icon_eek:

 

Masz potrzebne informacje:

Proponuje zimowe spotkanie motocyklistów 17.02.07 w Mirosławicach k/ Sobótki kierunek na Świdnicę z Wrocławia.

Jest to ogólna impreza karnałowa przy orkiestrze.Koszt imprezy -wyżerka + nocleg 85 zł od osoby,piwo na miescu.Mocniejsze trunki również ( ale można swoje przynieść).Nr. tel.do Mirosławic 071-31-62-780 i powołać się na Janka.Ewentualnie zapisywać się na pw za moim pośrednictwem.Byłoby dobrze też wcześniej przesłac kasę. Impreza z drugimi połowami,choć nie koniecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Muszę z przykrością oznajmić że nie przyjadę do Mirosławic,właśnie zostawiłem 1500zł w warsztacie za naprawę motorka i to jeszcze nie koniec ponieważ została mi jeszcze wymiana napędu,a to oznacza następne 600/700zl.

Mam nadzieję że będziemy mogli się spotkać w innym terminie,do lipca jeszcze sporo czasu a przygotowanie motorka do sezonu jest dla mnie najważniejsze.Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany bez zmian,pojadę choćbym miał sam to zrobić.

Motorek już prawie gotowy,na wiosnę muszę zrobić parę próbnych tras i możemy lecieć. :crossy: :icon_razz:

Pozdrawiam.

Super, jestem w kontakcie z innymi kolegami w najblizszym czasie założymy na forum swój temat i w nim dopracujemy szczegóły .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...