Skocz do zawartości

Najpotężniejsze maszyny (2000)- jako pierwsze moto


krzysztp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pax!!! Pojemność to nie wszystko - macie rację. Dopasowanie do moto, to mega indywidualna sprawa. I co byscie nie napisali za mądrości, to i tak każdemu nie podpasujecie. Jeden kupi 500 na początek i z kleksem w spodniach bedzie wchodził w zakręty, drugi 1100 i da sobie radę. Co człowiek, to inna opinia. A nich się koleś jeden z drugim przejedzie na duzym moto, jako pierwszym sprzęcie. Byle nic złego sie jemu,czy komuś nie stało. 2m i ponad 100kg...nie ma sensu zaczynać od małego cruisera, bo się nie nauczy jeździć, jak przy manewrowaniu kierą będzie o kolana bić. ludziska trochę demonizują te pojemności i jak słyszą ponad litr, to biją się w czoło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie przejrzałem wszystkie posty Draco , zdecyduj sie w końcu ile Twoje moto waży , cytuje"371 goły , 400 ubrany " ,"ponad 400","50 kg cięższy od Rocketa"i dzisiaj 395 , katalogowo 349 motocykle Świata 2004 , 2005 , 2006,chciałem sprawdzić na stronie kawy ale tych danych nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że żle bym się czuł na małej poj. może dlatego że po przerwie zacząłem jazdę odrazu od HD soft i dlatego sprowadzam road stara to pewnie też pewnie kompleks nie być gorszy ,ale tak naprawdę to w tych dużych czuć te drgania i lubię czuć ten ciężar pod sobą{nie w tym sensie}.MA TO SPRAWIAĆ NAM PRZYJEMNOŚĆ I RADOŚĆ. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksiazka serwisowa Kawasaki VN 2000 rok 2006 motocykl suchy 340 kg gotowy do drogi 371 kg

 

moj egzemplasz z tymi dodatkami i paroma innymi 395 kg moze gdzies podalem 400 ale te 5 kg to blad pomiarowy ze mna i klamotami kolo 523kg i to mozesz przyjac a juz myslalem ze skonczylismy ten temat i uwazam ze tak jest

Edytowane przez DRACO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie katalogi podają wage suchego motocykla , wieć idąc za Twoim tokiem myślenia do wszystkich moto ,które wymieniłem ,należy dodac około 30 kg na płyny , wiec VN dalej bedzie 5 pod wzgledem masy.Teraz ja tez uważam temat za wyczerpany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masę to trzeba ograniczać a nie chwalić się kto ma cięższy motocykl :biggrin:

 

 

To juz chyba normalka ,że sie z Toba zgadzam :cool: ale tylko jeśli chodzi ofabrykę , bo jak większość motonitów sam mase swojego moto podniosłem ( gmole, lihtbary itp. duperele)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to mala przesada i brak rozsadku aby na pierwsze moto zaraz po egzaminie brac sie za duze ciezkie i mocne moto do tego trzeba dorosnac

:buttrock: Witam a skąd wiesz ile ma lat .Jak będzie jeżdził z głową na karku to nic mu nie będzie,a co zaróżnica na jakiej maszynie siedzi :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzilo mi o dorastanie w sensie wieku bo to z tym ruznie bywa ( czasami 20-paro latek jest doroslejszy od 40-latka) ale o dorosniecie umiejatnosciami i rozwaga w tym co sie robi

:buttrock: Draco zpełnym szacunkiem dla Ciebie i pojzdów jakimi latałeś ,mój pierwszy nabytek to Junak 30 lat temu potem długa przerwa i jest Drad Star 1100, spróbuj mnie przekonać że zrobiłem błąd kupując duży motocykl taki chciałem i taki mam .Mam do niego ogromny szacynek i cały czas się go boję i uczę a raczej ludzi któży są na drodze byłemzawodowymkierowcąi wiem co ludzie potafiąwywinąć na jezdni mimo to uważam że zakup był trafionyi decyji bym nie zmienił :icon_mrgreen:

 

Nie chodzilo mi o dorastanie w sensie wieku bo to z tym ruznie bywa ( czasami 20-paro latek jest doroslejszy od 40-latka) ale o dorosniecie umiejatnosciami i rozwaga w tym co sie robi

:lalag: Draco zpełnym szacunkiem dla Ciebie i pojzdów jakimi latałeś ,mój pierwszy nabytek to Junak 30 lat temu potem długa przerwa i jest Drad Star 1100, spróbuj mnie przekonać że zrobiłem błąd kupując duży motocykl taki chciałem i taki mam .Mam do niego ogromny szacynek i cały czas się go boję i uczę a raczej ludzi którzy są na drodze byłem zawodowym kierowcą i wiem co ludzie potafiąwywinąć na jezdni mimo to uważam że zakup był trafionyi decyji bym nie zmienił :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...