Skocz do zawartości

Babozlot w Łodzi 13 stycznia 2007


tita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witeczka :biggrin: Przepraszam,że tak późno ale nie miałem dostępu do necika. Imprezka super fajowa - bardzo smaczna kiełbaska, świetna kapela ,super klimatyczna knajpka i ogólnie było fajowo!!! Wielkie brawa i podziękowania dla organizatorek :wink: :clap: :clap:

 

Ps. chyba troszkę za dużo wypiłem ale o tym cicho szaaa... Dobrze? :eek:

 

Za to oczywiście PRZEPRASZAM i wyrażam skruszkę...

 

:) :cool: :banghead: :banghead: :biggrin:

 

POZDRAWIAM

Edytowane przez przemek3578
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witeczka :bigrazz: Przepraszam,że tak późno ale nie miałem dostępu do necika. Imprezka super fajowa - bardzo smaczna kiełbaska, świetna kapela ,super klimatyczna knajpka i ogólnie było fajowo!!! Wielkie brawa i podziękowania dla organizatorek :clap: :clap:

 

:icon_eek: Zgadzam się z Tobą w pelnej rozciągłości . :buttrock: Szkoda tylko , że nie było miejsca do tańczenia . Chciałem poprosic Twoja piekną żonę do pląsów , ale nie było gdzie . P. S. Koniecznie pozdrów ode mnie Sylwię - P.S. jak bedziecie w Bydgoszczy to wpadnijcie do mnie . :icon_evil: ;) :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blue GSX - oczywiście jak tylko będziemy gdzieś w Twoich stronach to damy znac - Sylwię oczywiście pozdrowiłem - prosiła aby przesłac Ci od Niej POZDROWIONKA i CAŁUSKI :buttrock: -

 

Oczywiście jeśli Ty będziesz gdzieś w okolicach OPOCZNA to również SERDECZNIE ZAPRASZAMY do nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie, forum cos ostatnio poległo, ale widze ze dzielni administratorzy walczą, walczą...

 

Przemku nie wiem jak to sie stalo ale chyba nie zamienilismy na zlocie ani slowa (to pewnie moja wina, bo do polnocy rozmawialam glownie z kamera, eh.. moze nastepnym razem) Romans czekam z niecierpliwoscia na przesylke (mam nadzieje ze Aga nie bedzie sie zaslaniac tajemnica korespondencji), Blue GSX dla chcącego nic trudnego - dziewczyny sobie poradziły i ku uciesze pozostałych bywalców lokalu do wczesnych godzin rannych tańczyły na stołach (czyzbys nie zauwazyl?)

pozdrawiam serdecznie i dziekuje ze przyjechaliscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etita, Wrocławianka !!! Przestańcie juz o tych krzesłach i stołach!!!! Kto to widział tfu!! jedna ruja i porubstwo !!! ja bym je wszystkie pozamykała za te bezecne tańce!!!! Taki spokojny zlot miał być, MichałKaczmar tak się cieszył , ze miło czas spędzi przy tymbarku i kiełbaskach z grilla.... A co sie okazało?? Te okropne baby ledwie przyjechały, ledwie zwierzchnie okrycia pozrzucały, a już butelki z zawartością 40%- ową na stół powystawiały. ZGROZA!!! Niech ci co ich nie było niebiosom dziekują ...A juz te tańce...

Nigdy więcej!!!!!

I BARDZO PROSZĘ : ŻADNYCH LINKÓW, ŻADNYCH ZDJĘĆ!!!!

 

( ....bo się wyda.......... :icon_question: :icon_eek: :biggrin: )

 

Przemek podrzuć mi na PW adres mailowy to Ci parę tych obiecanych fotek puszczę.

 

A tak w ogóle to pozdrawiam, wszystkich co tam byli i tą wódkę z nami pili :D :buttrock: :buttrock:

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...