Skocz do zawartości

Babozlot w Łodzi 13 stycznia 2007


tita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cebe nie podpusczaj bo cie znajdę na fotkach i opublikuję :biggrin:

 

To napewno nie będę ja!!!

To napewno będzie jakiś wstrętny fotomontaż i próba zdyskredytowania mojej skromnej osoby w oczach prawdziwych motocyklistów!!!

WYPRĘ SIĘ :wink: :icon_twisted: :icon_razz:

To zresztą nie byłam ja tylko moja siostra bliźniaczka :biggrin:

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napewno nie będę ja!!!

To napewno będzie jakiś wstrętny fotomontaż i próba zdyskredytowania mojej skromnej osoby w oczach prawdziwych motocyklistów!!!

WYPRĘ SIĘ :D :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

To zresztą nie byłam ja tylko moja siostra bliźniaczka :icon_mrgreen:

 

 

oj chyba wypieranie sie niewiele tu pomoze :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cebe450 - wysłałem Ci na PW mojego maila - czekam na fotki, serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia - mam nadzieje :evil:

 

a tak poza tym to czego Ty chcesz się wypierac? Byłaś wesolutka i fajniutka - może to tylko oznaczac,że imprezka była udana :bigrazz:

 

POZDRAWIAM i sle BUZIAKI :icon_twisted: :icon_twisted: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zamian bedzie kupione 120 puszek piwa, po kielbasce slaskiej, keczup, musztarda tacki i takie tam

zespol mial zagrac "Bandaz elastyczny" i byla umowa ze pub doplaci nam polowe do zespolu. Bandazowi sie odwidzialo, zagra "Orkiestra" (z wokalistą Tosteera Bartkiem Grzankiem) ale musimy zaplacic calosc, bo pub dzis organzuje swoje urodziny i oplaca zespol i wlasciciel stwierdzil ze jednak nie ma kasy zeby nam dorzucic [nie pisalam o tym na forum, bo w sumie problemy organizacyjne to powinien byc klopot organizatorow. Tydzien temu sporo nerw nas ta "zamiana" kosztowala. Do tej pory uwazalam ze slowo jest slowo, teraz juz wiem ze nalezy spisywac umowy na pismie] stad kasa na transport poszla na zespol i zamiast zbierac doplaty doszlysmy do wniosku ze prosciej bedzie zaplacic kazdemu za busik.

Na poczatku imprezy kupimy tez w pubie za pozostale pieniadze rury z piwem. Jak na razie starczy na 15 litrów, zobaczymy ile osob dolaczy. Doszlismy do wniosku ze skoro w ostatniej chwili dolaczaja sie osoby to zaplaca tyle samo co wszyscy zeby bylo sprawiedliwie a nadwyzka pojdzie na piwo w pubie dla wszystkich.

Po zlocie chetnie publicznie rozlicze finanse co do grosza, dla chetnych moge przeslac kserokopie wszystkich rachunkow zeby nie bylo watpliwosci na co dokladnie poszla kasa.

 

Chylę Czoła przed taką uczciwością i poświeceniem -celom wyższym i często ulotnym....

Tak sobie śledzę to babskie gadanie,coś tam troche wiem o party-organizacji -I ten post wywarł na mnie ogromne wrażenie. A impra widzę,że również była bardzo udana..... :crossy:

 

Z Moto-pozdrowieniami!!!! -Dla Etity i pozostałych Motomaniaczek!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...