Skocz do zawartości

Babozlot w Łodzi 13 stycznia 2007


tita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo milo mi to slyszec ! czyzbym wreszcie znalazl bratnia dusze motocyklowa ?

 

Prosze jeszcze o podanie adresu tej knajpy motocyklowej gdzie bedzie impreza. Nie znam Lodzi.

 

Panie Michale!!!!

Przecież impreza ta nosi nazwę " Babozlot " !!!!! Jak więc można sie domyślić, przeważającą liczbę uczestników będą stanowiły Baby!!!! Tfu , Kobiety - chciałam oczywiście powiedzieć :)

Wszystkim wiadomo, że Kobiety , kiedy spotykają się na tego typu imprezach nie piją mocnego alkoholu, nie palą papierosów ( a już z całą pewnością jakiegoś innego świństwa ) , nie rzucają sie z pięsciami na inne kobiety , tym bardziej takie , które mają na sobie ciekawszy i bardziej trędi model kurtki motocyklowej , i na pewno nie rozglądają sie za ciekawym mięsem - uups pardon!! chciałam oczywiście powiedzieć za ciekawymi przedstawicielami braci motocyklowej płci odmiennej celem wymiany doświadczeń życiowych. Na imprezach tego typu Koleżanki , oraz niestety niewielka liczba Kolegów spotyka się przy ognisku , gdzie dzierżąc w dłoniach po butelce piwa bezalkoholowego :wink: omawia przyjemności i trudności czekające na każdego Motocyklistę za kolejnym życiowym winklem. Po spożyciu zawartości rzeczonej butelki uczestnicy udają się do lokalu, w którym zamówiony wczesniej zespół przygrywa im melodie miłe, skoczne i łatwe do tańca w rytmie dwa na jeden ( tak preferowanym przez uczestników Babozlotów ) .

Omawiane są tam jeszcze różne ciekawe tematy , jak na ten przykład : najnowsze wzory wykorzystywane przy szydełkowaniu nowych, zimowych pokrowców motocyklowych, najciekawsze i najbardziej praktyczne kolory tychże, często poparte prezentacją zdjęć , oraz inne ważkie i interesujące nas problemy.

Jest naprawdę bardzo miło , sympatycznie i kulturar....kurtular..KULTURALNIE.

Smiało może Pan zbrać swoje pociechy, na pewno nie będą sie nudziły , a że bardzo dbamy o czystość naszego słownictwa , nie będzie sie Pan musiał obawiać , że dzieciaczki nabiorą złych nawyków , bądź ich czysta natura zostanie wystawiona na jakikolwiek szwank!!!!!

Tak , myślę , ze my , uczestniczki Babozlotów jesteśmy prawdziwymi, bratnimi duszami motocyklowymi!!

Bedzie nam bardzo miło spotkać Pana Panie Michale!!!! :) :P

 

 

 

A gdzie jest ta pieprzona knajpa to ja ku*wa nie wiem!!!!!! Liczę na to , ze jak sie skuję na ognisku to mnie do niej zaniosą!!!!!!!!!! :D :icon_mrgreen: :bigrazz: :eek: :bigrazz:

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omawiane są tam jeszcze różne ciekawe tematy , jak na ten przykład : najnowsze wzory wykorzystywane przy szydełkowaniu nowych, zimowych pokrowców motocyklowych, najciekawsze i najbardziej praktyczne kolory tychże, często poparte prezentacją zdjęć , oraz inne ważkie i interesujące nas problemy.

 

 

to jeden z naszych ulubionych wzorow :)

 

bbs.bianzhirensheng.com/read-htm-tid-72408.html

 

jak koledzy motocyklisci beda chcieli to pozyczymy wykres z rozrysowana iloscia oczek i zaopatrzymy w niezbedna ilosc wloczki (prosze zabrac z soba druty :biggrin:)

 

knajpa jest przy ul. Tuwima 16 w Łodzi, ale mysle zeby wynajac od Miejskiego Przedsiebiorstwa Komunikacji po prostu jeden autobus ktory nas zawiezie i odwiezie gdzie trzeba. Zobaczymy czy sie uda :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest ta pieprzona knajpa to ja ku*wa nie wiem!!!!!! Liczę na to , ze jak sie skuję na ognisku to mnie do niej zaniosą!!!!!!!!!! ;) :icon_razz: :biggrin: :bigrazz: :bigrazz:

 

Dzieki za sprowadzenie na ziemie - tak myslalem ze to tylko byl piekny sen

 

to jeden z naszych ulubionych wzorow :clap:

 

knajpa jest przy ul. Tuwima 16 w Łodzi, ale mysle zeby wynajac od Miejskiego Przedsiebiorstwa Komunikacji po prostu jeden autobus ktory nas zawiezie i odwiezie gdzie trzeba. Zobaczymy czy sie uda :D

 

To znaczy ze wszystko oprocz ogniska miesci sie w zasiegu krotkiego spaceru - wspaniale zorganizowane !

Edytowane przez MichałKaczmar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy wstępnie rozpoznać sie na moto bazarze?

Może kokardka albo mały identyfikator np. BABOZLOT 2007

albo taki mały znaczek 4x5 cm...

http://img77.imageshack.us/img77/7062/znaczek05wpa5.jpg

kazdy może sobie druknąć coś co się ustali i będzie wiadomo kto swój.

Edytowane przez romans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy wstępnie rozpoznać sie na moto bazarze?

Może kokardka albo mały identyfikator np. BABOZLOT 2007

albo taki mały znaczek 4x5 cm...

 

dziewczyny z babskiego forum maja swoje koszulki. Nie przeoczysz nas :cool: na motobazarze to chyba bedziemy sie slinic do maszyn we wlasnym zakresie :bigrazz:

zbiorka na ognisko bedzie o 17.30 pod hala sportowa stoi taki duuuuzyyy samolot. To pod samolotem. Jak ktos na ognisko chce dojechac sam to podamy adres. Ogien rozpalamy o 18.

 

MichalKaczmar skontatuj sie z Leo, bo on nie ma twojej wplaty na liscie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny z babskiego forum maja swoje koszulki. Nie przeoczysz nas

 

 

 

Hm.. gorzej jak pogoda bedzie nieciekawa i koszulki głęboko ukryte bedą pod resztą odzienia...Ale w razie czego wiedzcie , iż są one białe i przdstawiają rysunek czarnego motocykla i postaci kobiecej , a napis w kolorze czerwonym głosi : Motocykl i Dziewczyna. Koszulki te są fajnie opinające w związku z czym faktycznie momentami trudno przegapić :buttrock: :crossy: :P

Ale niestety nie ma na nich nicków, w związku z czym trzeba będzie pytać o miano, no chyba , że rzeczywiście jakieś identyfikatory wymyślimy czy coś..

Na to jest jeszcze czas.

A Wy ( znaczy przyjaciele z ogólnego ) bedziecie musieli sie jakoś oznaczyć!!!

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum jest opatentowane logo. Nie znalazlem obrazka ale przedstawia on czarnego chopera na zoltym tle i wokol czarna wstazka z napisem forum motocyklistow.

 

Z rozpoznaniem kobiet w koszulkach dziewczyna i motocykl bedzie bardzo trudno, bo ile kobiet pozwoli sobie rozpiac kurtke czy zdjac swetr ? Planujecie zalozyc te koszulki na kurtki ? Srodek stycznia nie nalezy do cieplych, nawet w takim roku jak obecny.

 

PS.

Czy nie uwazacie ze spotkanie o 17:30 to bardzo pozno ? Bedzie juz ciemno, zimno a sam bazar trwa do 17. Bedzie tam az tyle atrakcji ze trzeba zwiedzac do samego konca a nawet 30 min dluzej ?

Edytowane przez MichałKaczmar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie uwazacie ze spotkanie o 17:30 to bardzo pozno ? Bedzie juz ciemno, zimno a sam bazar trwa do 17. Bedzie tam az tyle atrakcji ze trzeba zwiedzac do samego konca a nawet 30 min dluzej ?

 

czesc ludzi przyjezdza np z Koszalina, wyruszaja o 7.30 a w Lodzi beda kolo 15, chca choc troszke sie rozejrzec na bazarze. stad tak pozna godzina zbiorki. Bajzlu nigdy nie zamykaja punkt 17

a w hali powinno byc cieplo

 

godzina zbiorki jest jeszcze oczywiscie do przeduskutowania, mozna sie jakos na bazarze ustawic tez

ja tam sie nie upieram, ze mna jak z dzieckiem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzina zbiorki jest jeszcze oczywiscie do przeduskutowania, mozna sie jakos na bazarze ustawic tez

ja tam sie nie upieram, ze mna jak z dzieckiem :D

 

Hej hej :P

 

Kto wie, kto wie... może pojawię się ;) :cool:

W rodzinie mam świeżą motocyklistkę - mamę :P (nick Boba na forum). Na bazar chciałem i tak przyjechać, więc może moglibyśmy zostać do rozpoczęcia imprezy i np. przesiedzieć przy ognisku do - dajmy na to - 20:30, a potem ruszyć do Rybnika (nocleg i tak odpada, trzeba wracać). Tylko.. komu i ile wpłacać kasy za ognisko i koncert, jeśli właśnie pojawilibyśmy się na te 3 godzinki?

 

pozdr

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam prośbe może mi ktoś odpisać o której się spotykacie jak Was rozpoznać co planujecie i jak się przyłączyć do imprezki bo na bajzlu będe tylko niewiem co dalej z góry dziekuje. ;)

 

Siema.

A poczytaj kolego wątek od początku , zajmie Ci to jakieś 10 minut. W razie problemów stukaj do Etity na gg albo na PW , ona jest gospodyni i głównodowodząca. Ale wszystkie informacje są w wątku.

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę WAS wszystkich bardzo przeprosić ;) otóż byłem przekonany,że będziemy mogli przyjechać ale sprawy się troszkę skomplikowały... Z naszą dzidzią miała zostać na czas naszej nieobecności Babcia ale rozchorowała się i z tego co mi wiadomo nie będzie mogła do nas przyjechać. Mam nadzieje,że nikt nie obrazi się na Nas - ale to nie nasza wina - sprawa niezależna od nas. Jeszcze raz bardzo przepraszam i życzę miłej zabawy!!!

Edytowane przez przemek3578
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę WAS wszystkich bardzo przeprosić ;) otóż byłem przekonany,że będziemy mogli przyjechać ale sprawy się troszkę skomplikowały... Z naszą dzidzią miała zostać na czas naszej nieobecności Babcia ale rozchorowała się i z tego co mi wiadomo nie będzie mogła do nas przyjechać. Mam nadzieje,że nikt nie obrazi się na Nas - ale to nie nasza wina - sprawa niezależna od nas. Jeszcze raz bardzo przepraszam i życzę miłej zabawy!!!

 

wszystko fajnie, tylko wylozylam za was zaliczke za noclegi :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...