Skocz do zawartości

Babozlot w Łodzi 13 stycznia 2007


tita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MichalKaczmar skontatuj sie z Leo, bo on nie ma twojej wplaty na liscie :)

 

Napisalem na PW do uzytkownika Leo - jedyny na tym forum, ale dzisiaj dostalem odpowiedz ze nie wie o co chodzi i chyba pomylilem nicka. Prosze powiedz dokladnie do kogo sie zglosic i czy jest na tym forum.

Dowod wplaty mam w 2 kopiach wiec mam nadzieje ze jakos to wyjasnimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

etita - jeszcze raz przepraszam i oczywiście jeśli nikt nie będzie chętny na nasze miejsce to wszelkie poniesione koszta przez Ciebie zwrócę :icon_evil:

 

Naprawde jest mi bardzo głupio ale tak jak pisałem wcześniej to wypadło niespodziewanie. :biggrin:

 

etita ja w sobotę przyjadę na motobajzel tylko,że nie mogę zostać na noc ale tak jak pisałem wyżej wszelkie koszta pokryję

 

Napisz,,że się nie gniewasz... :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

PRZEPRASZAM!!!

Edytowane przez przemek3578
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz,,że się nie gniewasz... :icon_evil: :biggrin: :biggrin:

 

PRZEPRASZAM!!!

 

ja sie nie umiem gniewac :biggrin:

fajnie ze bedziecie na bajzlu, to przynajmniej bedzie okazja zeby pogadac. A ile lat ma pociecha? moze zabierajcie z soba i tyle :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Córcia ma na imię Nadia i ma 14miesięcy :biggrin: Właśnie jestem na etapie urabiania 2giej Babci - czy bedzie wielkim nietaktem jeśli napisze,że jedziemy...???

 

;) :notworthy: :notworthy:

 

JEDZIEMY!!! :smile: :biggrin: ;) tam przyjmę opiernicz na klate -choć troszę namieszała tu moja wspaniała Żoneczka

 

no i BABCIA :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Córcia ma na imię Nadia i ma 14miesięcy :notworthy: Właśnie jestem na etapie urabiania 2giej Babci - czy bedzie wielkim nietaktem jeśli napisze,że jedziemy...???

 

:smile: :biggrin: ;)

 

 

;) :bigrazz: brawa dla babci :clap: :notworthy:

czekamy z niecierpliwoscia, eh jeszcze tydzien... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADRESY I CZASY IMPREZ:

 

1. OGNISKO - Ognisko rozpoczyna się o godz. 18/00.

Ognisko jest zorganizowane na terenie Nadleśnictwa Miejskiego-Łódzkiego przy

ul. Łagiewnickiej 305.

 

2. Impreza w Iron Horsie rozpoczyna się punktualnie (rezerwacja) o godz. 21/00

Zespół będzie grał do godz. 0/00-0/30 a potem będzie muzyka mechaniczna - na

życzenie mogą być wyświetlane filmy z koncertów lub ze zlotów.

Zakończenie imprezy - do ostatniego balangowicza.

Iron Horse mieści się przy skrzyżowaniu ulicy Tuwima z Sienkiewicza.

 

Komitet (jak to ładnie brzmi) organizacyjny dokona inspekcji w Ironie w środę i wtedy możliwe, że pojawią się nowe informacje. Ustalimy tez dokladnie godziny zbiorek, znaki rozpoznawcze i takie drobiazgi. Jak juz wszystko bedzie wyklocone to napisze w srode (lub w czwartek, zalezy ile posiedzimy w tym Ironie :D) co i jak

 

przypominam ze kazdy kto chce wziac udzial w imprezie powinien zawiadomic o tym organizatorow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...