Skocz do zawartości

Babozlot w Łodzi 13 stycznia 2007


tita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę , że 3-5 ludków . A to palenisko to gdzie planujecie- w razie gdyby ktoś przysnął żeby było wiadomo gdzie szukać :crossy: Powiedz jeszcze czy jakąś wałówkę trzeba ze sobą zabrać na to ognisko czy jak ?

aha i żeby tak nie było z tym kuligiem , że to my was na jakiś sankach będziemy musieli targać :smile: pozdrówka Kuba

ognisko bedzie w Lagiewnikach, moge wyslac mailem dokladna mapke. Kulig bedzie konny, tzn bedzie woz z koniem, a wlasciwie duze sanie i do nich beda przywiazane mniejsze sanki. No chyba ze konikowi bedziecie chcieli pomoc... walowke trzeba zabrac, bo staramy sie obnizyc ogolne koszty do minimum, niech kazdy zabierze z soba na co ma ochote i nie bedzie problemu ze menu nie pasi :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, no zapowiada sie superowo :clap: Fajnie juz nie mogę się doczekać - lubie takie oderwanie od codzienności :crossy: U mnie na codzień to tylko służba i służba... więc każda odskocznia jest mile widziana :biggrin: POZDRAWIAM!!!

 

Ach i odzywiście wielkie podziękowania dla organizatorek!!! :icon_mrgreen: :biggrin: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ognisko bedzie w Lagiewnikach, moge wyslac mailem dokladna mapke. Kulig bedzie konny, tzn bedzie woz z koniem, a wlasciwie duze sanie i do nich beda przywiazane mniejsze sanki. No chyba ze konikowi bedziecie chcieli pomoc... walowke trzeba zabrac, bo staramy sie obnizyc ogolne koszty do minimum, niech kazdy zabierze z soba na co ma ochote i nie bedzie problemu ze menu nie pasi :icon_razz:

 

 

OK. jak już będzie to możliwe to dajcie cynk jak się spotkamy i gdzie ew. zbiórka . Do zobaczyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietny pomysł :biggrin:

 

potwierdzam swoją obecność!! (nocleg mam juz zalatwiony)

moze uda mi sie jeszcze kogos z okolicy wyciągnać :bigrazz:

 

pozdrawiam

wyciagaj, wyciagaj! ;-)

sluchajcie jeszcze jedno bedzie skladka na ognisko i kocert bo nie mamy zadnych sponsorow :biggrin: , w tej chwili mam juz kolo 50 osob chetnych, wiec koszty beda w granicach 20-25 zł

bedziemy musieli sami zaplacic za zespol muzyczny w pubie i oplacic koszty drewna i wynajecia miejsca od nadlesnictwa na ognisko i zaplacic panu ktory przyjedzie z wozem i konmi zeby nas na sankach ciagac

mam nadzieje ze 20 zl was nie odstraszy ;-) no chyba ze ktos ma jakiegos sponsora, to chetnie przygarniemy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy można się jeszcze wprosić?? Tylko ja nie potrafie nic powiedzieć na 100% bo nie mam czym dojechać i jak ktoś z Poznania lub okolic by się też nawinął to byłbym wdzięczny.

O ile w ogóle można się jeszcze dopisać, i to nie byle kto bo wielce EKSCENTRYCZNA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...kurcze, ale bym chciala przyjechac....

...zapisalam sie juz na kurs i o ile dobrtze pamietam 12-14.01.07 mam pierwszy zjazd... :icon_razz: :icon_mrgreen: .... zawsze pod gorke ;(

pozdrawiam Was mocniutko i jak cos sie zmieni to na bank bede...

nocleg bym miala :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ognisko bedzie w Lagiewnikach, moge wyslac mailem dokladna mapke. Kulig bedzie konny, tzn bedzie woz z koniem, a wlasciwie duze sanie i do nich beda przywiazane mniejsze sanki.

 

Ale wzielas pod uwage ze do 13 I moze jeszcze nie spasc dostatecznie duzo sniegu ? Łodz nie nalezy do najzimniejszych rejonow Polski. Czy jest jakas opcja alternatywna typu ciagniecia wagonikow po piasku ?

Edytowane przez MichałKaczmar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wzielas pod uwage ze do 13 I moze jeszcze nie spasc dostatecznie duzo sniegu ? Łodz nie nalezy do najzimniejszych rejonow Polski. Czy jest jakas opcja alternatywna typu ciagniecia wagonikow po piasku ?

 

he he troszke nas martwi ta "zima" :icon_question: , kombinujemy. Ognisko bedzie tak czy inaczej, naplywaja rozne propozycje w stylu slalomow na wrotkach czy wyscigow na hulajnodze (skad ja wezme hulajnoge?)

jakie wagoniki masz na mysli? mozna ewentualnie zalatwic jakis traktor, tylko co do niego przywiazac...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he troszke nas martwi ta "zima" :D , kombinujemy. Ognisko bedzie tak czy inaczej, naplywaja rozne propozycje w stylu slalomow na wrotkach czy wyscigow na hulajnodze (skad ja wezme hulajnoge?)

jakie wagoniki masz na mysli? mozna ewentualnie zalatwic jakis traktor, tylko co do niego przywiazac...??

Do zimy jeszcze 14 dni, motocyklistow nie powinna martwic taka jesien wrecz przeciwnie !! Mnie moze martwic bo ja mam motocyklw w naprawie :D

Mozemy przywiezc swoje sanki i jesli sniegu bedzie malo to po prostu zamowimy mocniejszy ciagnik i bardziej wytrzymale sznurki. Bez kuligu impreza nie moze sie odbyc !!

Edytowane przez MichałKaczmar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...