Skocz do zawartości

Egzamin


Barnaby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedz na troski autora watku jest jedna: Twoja kolezanka nie zda, i to z kretesem. IMO nie przejdzie nawet egzaminu teoretycznego. Radze sie jednak podszkolic i dopiero potem probowac.

 

Niewydaje mi sie ,ze pojdzie tam bez uczenia sie od nowa testow.....to nawet doswiadczony kierowca ktory wiekszosc czasu przebywa za kierownica i pojdzie z miejsca,to obleje....niektore rzeczy zapomina sie ktotko po zdaniu egzaminu!!!wiec nie przesadzajcie!!!

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewydaje mi sie ,ze pojdzie tam bez uczenia sie od nowa testow.....to nawet doswiadczony kierowca ktory wiekszosc czasu przebywa za kierownica i pojdzie z miejsca,to obleje....niektore rzeczy zapomina sie ktotko po zdaniu egzaminu!!!wiec nie przesadzajcie!!!

 

Znam kilku takich kozakow, co to poszlo bez przygotowania, bo w koncu jacy to oni nie sa. I oczywiscie oblali teorie. Swoja droga tutaj na forum tez kilku sie do tego przyznalo, wiec jednak problem istnieje :D

 

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz na troski autora watku jest jedna: Twoja kolezanka nie zda, i to z kretesem. IMO nie przejdzie nawet egzaminu teoretycznego. Radze sie jednak podszkolic i dopiero potem probowac.

powiedz mi w którym miejscu ja pytałem czy zda? pytałem tylko i wyłącznie o to, jak przebiega egzamin. jeśli tego nie wiesz, to po co piszesz?

a o moje troski nie musisz się martwić.

Edytowane przez Barnaby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi w którym miejscu ja pytałem czy zda?

A powiedz, w ktorym miejscu ja odpowiadam na Twoje "pytanie"?

pytałem tylko i wyłącznie o to, jak przebiega egzamin. jeśli tego nie wiesz, to po co piszesz?

Doskonale wiem, jak przebiega egzamin, jednak na ten problem odpowiedzieli poprzednicy. Staralem sie jedynie zwrocic uwage, ze to nie wystarczy, zeby zdac.

a o moje troski nie musisz się martwić.

Masz racje, nie musze i nie martwie sie. Jednak najwyrazniej troske masz, skoro przyszedles z problem na forum.

Nie bierz tak strasznie do siebie slow krytyki skierowanych w kierunku Twojej kolezanki, ktora najwyrazniej zbyt lekko podchodzi do tematu. Rozumiem, ze zalezy Ci na tym, zeby pomyslnie zdala egzamin, czy nawet wiecej, zeby kolejny kierowca dobrze nauczyl sie jezdzic samochodem (co jest chyba w interesie wszystkich tu zebranych).

Kazdy z uzytkownikow ma prawo do wlasnej opinii, nawet jesli jest ona _niewygodna_ dla pytajacego. Tak wiec swoja opinie _w_temacie_ wyrazilem. Tak, sugerowala ona, ze Twoja kolezanka _powinna_ sie podszkolic, ergo zapisac sie ponownie na kurs, lub przynajmniej skorzystac z kilku jazd z instruktorem. Mysle, ze odpowiedzialo by to na jej wszystkie potrzeby w tym temacie.

 

Rispekt,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze, jeśli piszesz w temecie który załorzyłem, to przyjmuę że odnosisz się do mojego pytania.

ale....... a zresztą co się będziemy jak dzieci.....

masz rację, ale powiedz mi która szkoła uczy tak naprawdę jazdy???? nie słyszałem o takiej. egzamin to elementarny zbiór zasad które musisz znać. właściwie to nic nie daje w jeździe codziennej ale jakoś trzeba sprawdzić "umiejętności" kursantów. dopiero życie nas uczy.

zgadzam się z tobą, że powinna się doszkolić zanim przystąpi do egzaminu. i właściwie to zrobiła, tzn znalazła na necie program taki jak na egzaminie teoretycznym i trochę tam poćwiczyła..... a jazda....? przed egzaminem takiej nie było. prawdą jest że od trzech lat jeździ motocyklem, więc trochę obycia na drodze ma, ale moto to nie samochód....

tak czy inaczej: koleżanka egzamin....zdała. no. nie wiem co o tym myśleć. prawie oblała na tym pokazywaniu płynów, ale za dwa tygodnie plastik w kieszeni..... wierzcie, albo nie....

ja wygrałem dobrą whisky :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...