Skocz do zawartości

tłok do yamahy125


Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle wujek dobra rada Ci doradzi :biggrin: słuchaj jest taka firma http://www.seba-motor.pl/ on ma najtaniej tłoki, wysyłasz mu cylinder on Ci dopasuje tłoczek (wiseco) jeśli coś będzie trzeba zrobić niewielkiego, gdzieś przypolerować to zrobi to za darmo i Ci odeśle. Zadzwoń tam i zapytaj. I w ogóle części ma taniutko i godny polecenia, mi cały remont silnika łącznie z wymianą tłoka, łożysk i zimeringów zrobił za 1000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle wujek dobra rada Ci doradzi :biggrin: słuchaj jest taka firma http://www.seba-motor.pl/ on ma najtaniej tłoki, wysyłasz mu cylinder on Ci dopasuje tłoczek (wiseco) jeśli coś będzie trzeba zrobić niewielkiego, gdzieś przypolerować to zrobi to za darmo i Ci odeśle. Zadzwoń tam i zapytaj. I w ogóle części ma taniutko i godny polecenia, mi cały remont silnika łącznie z wymianą tłoka, łożysk i zimeringów zrobił za 1000zł.

To mega tanio bo ja 2tyg. temu za remont placilem 2500zl. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc wychodzi na to że wiesco najleprzy a jest jakiś sklep internetowy gdzie można takie coś zamówić?? tylko nie allegro. i sory że wstawiłem to furum nie tu gdzie powinienem

 

 

a jeszcze co do remontów i nazw firm. do zawieszenia przedniego uszczelniacze to jakiej firmy by były dobre??

 

i jeszcze musze wymienić łożyska i tuleje z tylnym zawieszeniu i niewiem czy też są jakieś rużnice??

 

:biggrin: jestem świezak w tym sporcie a chce sobie wyszykować YAMAHE na przyszły sezon :biggrin:

 

tylko zebym nie zbankrutował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mega tanio bo ja 2tyg. temu za remont placilem 2500zl. :D

z ciekawosci zapytam w jakim moto robiłeś ten remont i jakie częsci wymieniałes i czy robiłeś to w serwisie czy sam? 2500zł ro strasznie duzo! no chyba ze robiłes tłoka, korbe i nicasil i to jeszcze w serwisie i na oryginalnych czesciach..

to nie zadna tam złosliwa uwaga tylko jestem ciekaw ile serwis bierze za remont i ile kosztują poszczegulne czesci i do jakiego moto. :P pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boomer ty cycku pisz do mnie na gg wszystko Ci powiem 4890571 , jeżeli chodzi o łożyska i tuleje tylniego zawieszenia to jest to droga sprawa bo około 300zł www.mxparts.prv.pl a jeżeli chodzi o uszczelniacze przedniego zawieszenia to nie baw sie w to sam tylko daj do jakiegoś serwisu a jak chcesz sie bawić sam to link do tego sklepu i ten koleś ma wszystko i tanio ROZUMIESZ ???? :D a to że jest na allegro to znaczy właśnie to że ma tanio a nie że zdziera za remont 2500 zł :P akurat ja nicasil miałem git i korbe też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tryby 2,3,4 biegu+wodzik.

wszystkie plyny,uszczelniacze w p.zaw.

sprzeglo

tlok

top and

swieca

dysze

robilem to u znajomego ( www.crossteam.pl -to ten co kreci flipa www.klopot.com)

tryby oryg. -zamiennikow nie bylo

tlok vertex

wszedzie motul.

Fura na sprzedaz jakby co walic na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...