Skocz do zawartości

Simeringi do uralowskiego dyfra


anretam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

naleśnik trza kupic oryginalny albo zamówic wysyłając stary tylko pewnie będzie kosztował z 80 zł a ruski z 5 zł a reszta jest dostępna jak pamiętamale wymiary ni chu chu człek zapomina a powinien wsio zapisac na wszelki zapas, ale jak by co masz namiary tam wszystkie dorabiają jak podasz śr. wałka otworu i wymagania co do pracy ( temp. olej czy płyn cham , itp. )

 

http://www.ggtrading.pl/glowna.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy (IMZ-8.101-05033) ma wym. 49,4 x 33,4 x 8,5 (dość nietypowe wymiary) ten drugi, w katalogu nie wiadomo jaki jest, bo w dyfrach przeważnie stosowany jest simering kołnierzowy, na którym niestety nie ma wymiarów tylko numer 72 - 05113 - b, można kupić w kompletach uszczelek do Urala, dniepra. Ja akurat kupiłem na ostatniej giełdzie w Łodzi, dałem za cały komplet 22,00 zł. Oczywiście od sowietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam na atak można zastosować polski standartowy uszczelniacz (trzeba jednak przetoczyć tą tulejkę). Widziałem już też patent zamiany naleśnika na standartowy uszczelniacz i o dziwo u mojego kumpla w Emce chodzi to całkiem nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelnienie od wału kardana to włożyłem dwa polskie simeringi (przynajmniej w dnieprze wchodzoą oba :) ) o rozmiarach standardowych 50x34x10 i jak narazie to nic nie cieknie, fakt musiałem tylko tekko zewnętrzny kołnierz przeszlifować ale to nie problem.

 

m67 mam prośbę do ciebie jak masz taką możliwość to opisz( ew. zamieść zdjęcia ) zamiany tego naleśnika na standartowy simering

 

pozdrawiam :) zimową porą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam nadzieje ze pamietacie jak bardzo pomaga w usunieciu wyciekow z dyfra dobrze dzialajace odpowietrzenie.

 

Adam M.

 

 

Eureka a ja cały czas dumam i dumam dobrze że nie zamawiałem uszczelniaczy za grubą kase a może najpierw zrobię odpowietrzenie ( durny ja) :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...