Skocz do zawartości

Wytrzymałość crosa .


blue GSX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

koszta są mniej więcej takie same, to co zaoszczędzisz na beznynie w 4t wydasz na oleje/filtry i remont, a w 2T to co zaoszczędzisz na remontach wydasz na benzynę < to jest tak +/-

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal1171 ale nie wiem czy ty rozrozniasz 2t od 4t przeciez ten kto sie tym interesuje to wie ze 4T wiecej wytrzyma od 2t silnik w 4T jest bardziej zywotny

 

wiec troche pomysl co piszesz

 

enduro = las

cross = tor

 

proste jak drut

 

 

Bzdura jakich malo. Wytlumacz w takim razie dlaczego masa zawodnikow montuje oswietlenie do fabrycznych crossow NIE MODYFIKUJAC ZAWIESZENIA i nie narzekaja? TO ze zawias za twardy to wg mnie bzdura bo moj kat jest twardszy od niektorych yz'tek :biggrin:. Jedyny dobry argument to baloniasta 18'stka z tylu zamiast 19 z niskim profilem ale czy to naprawde ma dyskwalifikowac mx w lesie? Jasne ze nie :P

 

pzdr

 

4t jest trwalszy ale jego remont 2x droższy jak sądzę.

Trzeba się zastanowić, czy to nie wychodzi na jedno.

 

To sie sprawdza ale oczywiscie tylko w momencie kiedy mowimy o maszynach wyczynowych.

ja tam sie nieznam, ale wolalbym jezdzic po lesie croossem niz enduro, no ale.......

Moj 8 letni kolega tez sie nie zna i ma tkie zdanie takze mysle ze nie ma co dyskutowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura jakich malo. Wytlumacz w takim razie dlaczego masa zawodnikow montuje oswietlenie do fabrycznych crossow NIE MODYFIKUJAC ZAWIESZENIA i nie narzekaja? TO ze zawias za twardy to wg mnie bzdura bo moj kat jest twardszy od niektorych yz'tek :biggrin:. Jedyny dobry argument to baloniasta 18'stka z tylu zamiast 19 z niskim profilem ale czy to naprawde ma dyskwalifikowac mx w lesie? Jasne ze nie :biggrin:

 

Dlatego, że punkty zdobywa się n na testach crosowych gdzie crosówki lepiej sie sprawują.

Sam chcem kupić teraz zaresjtrowaną YZ 250 F i w lesie naprawde jest niezła, jedyne wady to brak rozusznika i ciepłego ssania, oprócz tego same zalety :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tez zalezy jak jezdzi np jak ostro bagna to oczywiscie cos lekkiego ale jesli robi dlugie wyprawy to mysle zeby wyciagnol jakiegos ktm lc4

 

osobiscie zastanawiam sie nad kupnem przed 18 ktm lc4 lub aprilie rx 125

 

ktm jest ciezki wczoraj sie tak wrabalem w bagno dt 115kg to z kumplem we 2 meczylismy sie 1godzine zeby ja wyciagnac przednie kolo zassalo i dupa a ja siedzialem po kolana w blocie i bylo grzasko i nie mialem jak sie zaprzec bo nogi mi coraz glebiej wchodzily

 

wiec gdbym sie wrabal 140kg lc4 to watpie zebysmy 2 dali rade a nie jestem taki maly 180cm 68kg wagi kumpel tez podobnej budowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...