Skocz do zawartości

pamiatka po Seven Fifty ;)


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie zmontowane, podoba mi się :icon_razz:

Wyprawa do Anglii - super sprawa! Sam chciałbym się kiedyś zapuścić w taką podróż... Pozdrawiam!

P.S - naprawde szkoda, że Hondzia w ten sposób skończyła swój żywot :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie zmontowane, podoba mi się :icon_razz:

Wyprawa do Anglii - super sprawa! Sam chciałbym się kiedyś zapuścić w taką podróż... Pozdrawiam!

P.S - naprawde szkoda, że Hondzia w ten sposób skończyła swój żywot :icon_twisted:

 

Ale ona chyba nie skończyła swojego żywota... Tak mi się wydaje. Sprostuj zbyhu proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik niezly, szczerze moiwac na gumowanie i inne triki juz patrzec nie moge (przejadlo mi sie). Muza pierwsza klasa :icon_razz: .

 

PS. Tak sie jakos zlozylo ze ten filmik przyspieszyl moja decyzje o kupnie motocykla, i kupilem wlasnie CB 750 :icon_twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Owszem, CB dalej smiga. Mowie, ze wypadek mi ja odebral, bo tak w zasadzie jest. Gdyby wypadku nie bylo, moto dalej jezdziloby ze mna i mialoby juz z 75kkm :P.

Na mojej SF smiga obecnie po Tarnowie Rybson13 z tego 4um :biggrin:.

Dlaczego nie kupilem drugiej SF?

Bo moja byla zbyt idealna :banghead:. Na kazda nastepna patrzylbym przez pryzmat tamtej i obawiam sie, ze bylbym niezadowolony. Niby to samo, a jednak co innego...

Dzieki za unznanie dla filmu :biggrin:.

Co do slow krytyki... Wiem, ze ten filmik jest w zasadzie kiepski. Po prostu zrobilem to dla siebie, z takich materialow, jakie mialem i wyszlo jak wyszlo :biggrin:. Dla mnie wystarczy :icon_evil:.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...