Skocz do zawartości

Po 12 latach czekania...


Rekomendowane odpowiedzi

Adu popieram moze wreszcie sie potkamy na drodze WRESZCIE!!!!!!!:) na moim malenstwie :> a ty amsz chlopczyka?to pomrucza sobie:>

Jak tylko pozbede sie ortezy, to jak najbardziej! :)

 

 

adu, z kocem luz.

Ale to głaskanie, mruczenie, słodzenie....

Tu sie musze przyznac, ze ja tez glaszcze mojego Fredzia przesuwajac reke po kanapie i po kazdej jezdzie czy nawet teraz kiedy stoi on w garazu-caluje go w baczek i gadam do niego :buttrock: Ot chyba takie zboczenie :flesje:

Edytowane przez adu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam ;) wielkie dzikie!!!!!!!!!!!! :) adu tez caluje choc jechalem narazie ze 200 m po dziurawej ulicy 10 km/h :banghead:.A co do nerwowych ruchow kornol to nie mozna ich miech przy tej dziewczynce ona bardzo delikatna jest :) baaardzo czula na dotyk prawej reki a pamietajcie ZLY DOTYK MOZE BOLEC CALE ZYCIE :D (mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje,ja też kupiłem po 12 latach przerwy tyle że ZX9 rok poczęcia 1995,miałem dosyć oglądania i wspominania jak to kiedyś było.Jedna rada;musisz sprawdzić moto i to najlepiej w jakimś dobrym warsztacie(musowo z polecenia,mamy sporo naciągaczy) inaczej możesz tak jak ja stracić połowę sezonu na latanie od jednego do drugiego,większość potrafi tylko kasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lombardo ja nie mialem 12 lat przerwy :icon_biggrin: tylko tylwe czekałem z takim bole serca jak widzialem moto ze .1#@#$@#%#$^ A gdzie mam jechac i sprawdzic moto(bo pewnie to zrobie ale w przyszlym sezonie) przy okazji wymiany klockow i gumek na przodzie :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje !!!!! :wink:

Ja też po długiej przerwie zakupiłem w tym roku swoje pierwsze własne moto .Także wiem co przeżywasz :icon_biggrin:

 

Życzę miłego,szybkiego ale najważniejsze bezpiecznego podróżowania. :notworthy:

 

Pamiętaj,że nie można "wyłączać" mózgu na motongu :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu sie musze przyznac, ze ja tez glaszcze mojego Fredzia przesuwajac reke po kanapie i po kazdej jezdzie czy nawet teraz kiedy stoi on w garazu-caluje go w baczek i gadam do niego :biggrin:

ehh, niektóre motóry to mają dobrze... :wink:

 

pozdrawiam, Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super kaizz , tyle czekales na zygzaka i wreszcie jest :) Troche to smutne ze dzisiaj spadl snieg ale co zrobic :buttrock: Zarzucaj kocyk na bak , bajeczka na zimowe noce i niech sie oswoji kochana dzikuska :bigrazz: Ja za dokladnie 10 miesiecy i 2 dni ( tak na oko 'dokladnie' ) zaczynam robic prawko i moja wymarzona kicia stanie w garazu ... ahhh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia co do warsztatu to najlepiej pytać jak największą ilość motocyklistów( najlepiej takich co śmigają ładnych parę lat) i jeżeli kilku powie że dany mechanik jest ok,to tam możesz się udać,byle nie serwis (drogo,sporo czekania,problemy z solidnością).W moim przypadku po roku serwisowania i wydaniu prawie 3tys. złociszy okazuje się że zaczynam od nowa.Pościągaj plastiki,zbiornik,sprawdź przednie zawieszenie,ramę itd.Wykorzystaj czas do wiosny,potem każdy miesiąc jest ważny.Powodzenia.

Ps;moja maszynka stoi w firmie gdzie pracuję dzięki czemu widzę ją każdego dna rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...