Skocz do zawartości

Moja nowa zabaweczka ...


TomekL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i jeszcze jedno - dostałem to moto w tak doskonałej cenie, że nie było nad czym sie specjalnie zastanawiac. A co przejadę w tym roku to moje ;)

Gratulacje Tomku :wink:

Ciekawe jak moja czarna 3/4 K1 wypadnie w konfrontacji nówką sztuką :wink:

Czyżby zakup był ukłonem w kierunku Gixer Cup?

 

Do zobaczenia na torze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Tomku :P

Ciekawe jak moja czarna 3/4 K1 wypadnie w konfrontacji nówką sztuką :icon_razz:

Czyżby zakup był ukłonem w kierunku Gixer Cup?

 

Do zobaczenia na torze ;)

 

 

Dzieki, dzięki :) Co do konfrontacji, to chyba byłeś szybszy niż ja na torze do tej pory :D :icon_razz: , ale zobaczymy - nowy sezon, nowe rozdanie kart :buttrock:

A co do Gixer Cup to nie wykluczam .... :bigrazz:

 

 

Pozdrówki

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka

 

 

skorzystałem z resztek dzisiejszego słońca i docirałem Suzane przez kolejne 200 km :) Kreciłem silniczek już wyżej (kieruję się bardziej zaleceniami ze strony www.dynotech.p niż z instrukcji obsługi) i było fajnie :). Jak oponki i amortyzator skrętu się rozgrzały, to można było całkiem dynamicznie pojezdzić :) I dalej jestem pod wrażeniem jakosci zawieszenia i prowadzenia się tego motocykla - oby tak dalej :)

 

 

Pozdrówki

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekny sprzęt , GRATULUJE

:) bardzo mi się podoba ale jak to już na tym świecie bywa nie na moja kieszeń , jutro jadę po k5 tylko litra

:biggrin: i cos mi się wydaje że kolega zrobił zakup pod GSXR CUP

:clap: wspaniały wybór i jeszcze raz gratuluje , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka

 

dziś kolejne 180 km :icon_arrow: , jeszcze 380 mi brakuje do 1000, więc są szanse :buttrock: Na kazdym wyjeździe obciążam Suzę troszke mocniej, dzis juz kilka razy lizneła 12 tys obrotów - na dwójce zaczyna iść na koło sama z siebie, trochę mnie to zdziwiło :buttrock: Trzeba juz niestety mocno uważać, bo w zacienionych łukach czasami jest mokra jezdnia.

 

 

Pozdrówki

 

 

Tomek

Edytowane przez TomekL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...