Skocz do zawartości

Geocaching


Camaross
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kto z łodzi to z kumplami zrobiliśmy nowy na piątkowisku ;]

koło toru motocrossowego ;] ;] ;] ;D naprawde zapraszam bo to ekstra zabawa

i masa radochy ;] ;] :clap: :) :clap: :biggrin:

 

Naprawda sprawa jest świetna polega na szukaniu puszek w której są

różne ciekawe przedmioty i ksiega gości ...

Czasami jest się już na miejscu i szuka się i tak i tak długo tej puszki :D :D ;]

 

a jaka duma jak się znajdzie :D :]

 

jak ktoś znajdzie w puszcze nie daleko łodzi Harnasia ;] to mój ;D

 

:( :notworthy: :notworthy:

:wink: :clap: :wink: :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z łodzi to z kumplami zrobiliśmy nowy na piątkowisku ;]

koło toru motocrossowego ] ;D naprawde zapraszam bo to ekstra zabawa

i masa radochy ;]

Naprawda sprawa jest świetna polega na szukaniu puszek w której są

różne ciekawe przedmioty i ksiega gości ...

Czasami jest się już na miejscu i szuka się i tak i tak długo tej puszki :wink: :clap: ;]

 

a jaka duma jak się znajdzie :wink: :]

 

jak ktoś znajdzie w puszcze nie daleko łodzi Harnasia ;] to mój ;D

 

:( :notworthy: :notworthy:

:clap: :) :clap: :biggrin:

 

 

jam jest z Łodzi, to kiedy coś chowamy ? tzreba jakiś hermetyczny pojemnik skołowac

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jam jest z Łodzi, to kiedy coś chowamy ? tzreba jakiś hermetyczny pojemnik skołowac

Stary ;] my się znamy ;] spotkaliśmy się na zawodach pamietasz ... byłem z Czarkiem i z dziewczyną an TDR 125 ;] Czarek szalał skuterem ;D :( :notworthy: :] a geocach był wtedy jakies 30 metrów od nas ... a ja jestem zawsze chętny ... a masz jakiś motocykl na drogi ... to coś sięzałatwi a ja pojemnik skołuje :notworthy: :clap: :] ;] ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary ;] my się znamy ;] spotkaliśmy się na zawodach pamietasz ... byłem z Czarkiem i z dziewczyną an TDR 125 ;] Czarek szalał skuterem ;D :notworthy: :notworthy: :] a geocach był wtedy jakies 30 metrów od nas ... a ja jestem zawsze chętny ... a masz jakiś motocykl na drogi ... to coś sięzałatwi a ja pojemnik skołuje :clap: :) :] ;] ;]

 

 

 

na drogę mam autko, bo skuterem jakoś mi się narazie nie widzi jechać :(

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na drogę mam autko, bo skuterem jakoś mi się narazie nie widzi jechać :(

Wiesz co z soboty na niedzielie mi go ukradli ... odzyskałem już go za jedyne 700 zł .... i na dodatek ma rozwierconą stacyjke ... nie ma rejestracji ma zbitą szybke i jeszcze pare owiewek połamanych .. ja juz go spisałem na straty ;] :notworthy: :notworthy: a właśnie kupiłeś Diesla .... a kupujesz jeszcze jakieś moto ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema camaross fajnie ze donas dolaczyles ;D wtedy na piatkowisku to pomyliles osoby tamten to byl wojtek na sx 125 a enduromaster to bartek ten o ktorym ci mowilem ze chce sprzedac exc 250 2t ale w sumie te puszeczki to fajna sprawa ale bez gps nie ma co szukac ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...