Skocz do zawartości

Sprzęgło Aprilia Rs 125


cypek41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to logiczne chyba... Krecisz srubka to linka sie naciaga albo poluznia... Ustaw sprzeglo tak zeby mialo minimalny luz na klamce i zeby dobrze bralo :D

Drugiego pytania nie rozumiem. Nie wiem co to jest ten wygar... :/ POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz albo przy klamce albo wlasnie przy silniku naprezyc linke bo ci poprostu nie lapie calkowicie sprzegla. Radze odrazu popatrzec na stan linki bo u mnie tak ostatnio bylo gdy sie linka powoli rozwalala :/ Naprez ta linke tak aby byl delikatny luz na klamce (bedzie wtedy mial i tam przy silniku). Przy silniku naprezasz poprzez odciaganie linki tak jakbys chcial wcisnac sprzeglo i nakrecaniu na gwint srubki tak aby linka sie zablokowala w takiej pozycji :D Nie wiem jak ty ale ja jeszcze mialem mozliwosc rozsuniecie pancerza przy kierownicy i tez moglem regulowac naciag.

 

Co do plucia olejem z tlumika to raczej normalne w 2t ale w umiarkowanych ilosciach :D Jesli naprawde porzadnie pluje mozesz sprobowac oczyscic (wypalic) wszystkie brudy z tlumika i dyfuzora. Powinno troche zmniejszyc ilosc badziewia z 'wygaru' :D Moze masz jeszcze za bogata mieszanke benzyna - olej ale nie wiem czy korzystasz z dozownika czy robisz samemu :D

 

POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej jak delikatnie ciagnie bo przynajmniej masz pewnosc ze jak puscisz klamke to jest dobrze zasprzeglone i nie slizga. jak ciagnie to naciagnij delikatnie linke przy klamce. Zrób to baaaardzo miimalnie bo jak zrobisz np o 1mm zabardzo to moze sie okazac ze jak masz puszczona klamkę to bedzie dalej nie zasprzeglone a wtedy bedzie sie slizgac i załatwisz je podczas jedej jazdy. Rozgrzej moto przestaw regulacje o 0,5mm i przejedz sie itp i tak po 0,5mm przestawiaj zebys nie przesadził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...