Skocz do zawartości

Relacja z wyprawy do Anglii (2006r)


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

W bolach, potach, wreszcie ukończona. Przynajmniej pod względem tekstu.

Jeszcze bede to czytal, literowki wylapywal i bledy gramatyczne wylapywal, wiec mnie nie wieszajcie za to :D.

No i musze zorganizowac fotki, bo w koncowej czesci relacji wielu brakuje. Ale na to teraz nie mam sily i dojdzie to z czasem :D.

 

http://republika.pl/zbyhu1/moto/anglia.htm

 

Dziala na razie tylko "Calosc, dzien po dniu".

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyhu przejżałem pobierznie Twoją relację :D :D dla mnie jesteś GOŚĆ . Rewelka relacja jeszcze lepsza (wczytam się w wolnej chwili w całość ze szczegółami) od poprzednich z którymi miałem okazję się wcześniej zapoznać.

Gratuluje udanego wyjazdu i szczęsliwego powrotu jako bogaty GOŚĆ. :D

 

Przykład Twój powinien być ispiracją dla tych co tylko marzyć potrafią i z roku na rok nie robią nic by marzenia realizować .

 

Masz PEŁNY SZACUN U MNIE :D :D :D

 

Pozdrawiam

i czekam co przyniesie a raczej gdzie poniesie Cię w przyszłym roku.

Trzymam kciuki.

 

Kodi

 

ps, gdy zobaczyłem moto pod kołami puszki to się zastanawiałem czy wszystko wporzo a ty fotki sobie w najlepsze pstrykałeś :D

" Im więcej jeżdzę tym mniej czuję się motocyklistą " .


"The Nightrider, that is his name. The Nightrider. Remember him when you look at the night sky".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://republika.pl/zbyhu1/moto/anglia.htm

Dziala na razie tylko "Calosc, dzien po dniu".

 

 

Fajne :icon_mrgreen:

Zawsze myślałem że "Wyspy" są bardziej "szare". A tam naprawdę jest ...zielono i pięknie. Czyli na emeryturze będzie trzeba anglie odwiedzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Serwus! :bigrazz:

Ja tu wczoraj szukalem caly dzien lasu i plazy. Plaze znalazlem ale jak nadszedll przyplyw musialem po kolana wracac w wodzie a lasu ni ch... Ale za to sporo motocykli i nie czuc tak przez to jesieni.

Pozdrowienia z Liverpoolu.

Wyatt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna podróż. Lubię Wyspy, trochę tam mieszkałem i jeździłem (ale nie moto). To, że Wyspy są szare to włozyłbym między bajki. Są w większości zielone - Szkocja np jest niezrównanie śliczna. Świetne miejsce na jazdę moto...

 

Masz gdzieś w jednym miejscu mapę z całą traską na Wyspach ? Przydałaby się przeglądowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Mapka bedzie :bigrazz:.

Ale duzo tego nie zjezdzilem, bo wypadek mialem. Chcialem Wyspe Mann odwiedzic z uwagi na jej motocyklowy charakter, ale sie nie udalo. Walia tez mnie minela, a tam podobno przepieknie...

Moze za rok na TDMie :crossy:.

Dzieki za uznanie!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...