Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja dzisiaj kupiłem BMW 650 GS i jechałem przez całą Wawę. I było zajefajnie. Jutro też wyskoczę jak nie będzie padać. :icon_evil:

 

PS Jeżeli nie machałem to przepraszam ale to z przejęcia. Przesiadłem się z Jawy 175 na 650 ccm :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos nie lata teraz na enduro to az wstyd!

Wlasnie wrocilem ze smigania i po prostu cos pieknego! jest mokro na tyle ze wszedzie sie przejedzie i jest odpowiedno wesolo hehe. Tylko na zwirowni podjazdy troche sliskie ale da sie latac. A bokowce w kopnym MOKRYM piachu mrauuuu cos wspanialego

PZDR :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O godz. 19 pojechałem sobie za miasto trochę pośmigać i zrobiłem 25km :notworthy:

Pas na nerki, kurtka tekstylna, rękawice zimowe i jazda (było mi nawet za ciepło) :icon_mrgreen:

Trochę dziwnie się na mnie patrzyli w tych mały wioskach... :icon_mrgreen:

Powiem, że jeszcze nie odpuszczę :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduro można jeździć aby na minusie temperatura nie była, w moim moto mam trochę przy słabe opony bo bardziej na asfalt. Na bocznych piaskowych drogach po deszczu jest ślisko jakieś kostki by były wskazane. Jak na razie motocykl zwarty i gotowy do jazdy jutro pewno też pośmigam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon trwa :icon_rolleyes:

Wczoraj Koszalin->Gdynia a 26.12 będzie traska w przeciwnym kierunku.

Jak dobrze pójdzie to na Sylwka do Gdyni tyż na moto polece...

 

Pozdr. dla Jarka na Yamaszce z którym śmigałem od Lęborka :icon_mrgreen:

 

P.S. Ja myślałem, że tylko ja śmigam a tu na skwerku w Gdyni niezła ekipa na opłatku się zebrała... Super!

Suza GSX 600 F (jajko) -> Yamaha FZS 1000 Fazer -> Triumph Sprint ST 1050 -> ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...plan wykonany, nawinąłem kilkadziesiąt km :buttrock: bylo :clap: :P

...benzynka zalana pod korek, a moto już w ogrzewanej piwnicy - śpi - ale coś mi sie wydaje że przy takiej pogodzie długo nie pośpi :smile:

...zobaczymy

Pozdrawiam i Życzę Upojnych ale Zdrowych Świąt oraz Szczęścia i Przyczepności w Nowym Roku :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...