Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy 8 grudnia a tu pogoda taka że nie mogłem się powstrzymać i na godzinke wziąłem sprzęta i w las :icon_razz: Poświęciłem sks aby moc cieszyć się jazdą w te ostatnie dni,trudno,na zawody mnie trener nie wezmie,ale co tam,warto było jazda naprawde przyjemna szkoda że się tak szybko ciemno robi.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Poświęciłem sks aby moc cieszyć się jazdą w te ostatnie dni,trudno,na zawody mnie trener nie wezmie,ale co tam,warto było (...)

Wszystko fajnie, ale poświęcania treningów w ten sposób nie pochwalam :icon_razz:

Jakie to miały byc zawody?

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tyż dzisiaj pomykałem :icon_mrgreen:

Jak taka pogoda się utrzyma to w ogóle nie zzimuje sprzęta... Może go chociaż umyje? :bigrazz:

Suza GSX 600 F (jajko) -> Yamaha FZS 1000 Fazer -> Triumph Sprint ST 1050 -> ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale poświęcania treningów w ten sposób nie pochwalam :)

Jakie to miały byc zawody?

A tam zwykłe zawody szkolne :D W sumie w pierwszej 5 bym grał ale w piątki mi nie pasuje chodzić na sks-y-ostatnio pogoda dopisuje i wole iść na motorek a potem na siłce sobie poćwiczyć

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda zaskakuje niesamowcie :clap: :D :D :D

 

10 *C w dzień to bajka istna :D

Aż żal nie śmigać... :crossy: :)

Oby pogoda tak jak najdłużej trzymała i ZERO śniegu !! :P Od razu WIOSNA !! :D

 

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

ja juz jestem umówiony na mała trase 150-200 km zobaczymy czy nas przewieje. Ma byc 12 stopni.Dzis zrobiłem tak z 40 km i to kolo 15 i powiem wam ze całkiem całkiem przyzwoicie poza przyczepnościa oponek do asfaltu.

 

 

W tym roku jezdzimy cały rok !!!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z małej Podróży po Warszawie, na Termometrze na Myjni było +15 C w cieniu :bigrazz: Spotkałem motonite z którym porozmawialiśmy troszke wiadomo o czym, potem w Garażu dorwał mnie sąsiad i sie pochwalił swoim sprzętem ................ CBF 600 wersja N :eek: Ogólnie jest przepiękna wiosna i nieźle sie spociłem :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nawinąłem 153 km. Do Turawy, potem do Opola. W Opolu miałem sie z paroma jednośladowcami, widzialem niebieskiego albo raczej granatowego Horneta, GSXRa 750 z jakims drugim scigiem sobie smigali, hmm jeszcze jakas mosiężna Kawa stąła na skrzyzowaniu ale nie wiem dokładnie jaki model, jak wracałem z opola to po drodze nawinął sie jakis chopper razem z Banditem chyba 600. Ludziska jeżdzą, az sie cieplej robi jak sie widzi jedno swiatełko :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zamknalem 122 km - kolejny etap docierania (w sumie ponad 330), wiec jestem szczesliwy,

ze jeszcze w tym sezonie (hmm? 'miedzy-sezonie'?) uda mi sprzeta troszke dotrzec. :notworthy:

 

Po drodze (Koluszki-Tomaszow) spotkalem 3 scigantow (CBR 900RR Fireblade, Yamaha FZ6, CBR 600F),

zatrzymalismy sie na pare minut i okazuje sie, ze nikt z nich jeszcze nie odpuszcza :icon_twisted:

Wszyscy motocyklisci ciesza sie jak dzieci z tak przychylnej aury!

 

Jezdzic Panie i Panowie :icon_razz: Jezdzic :evil:

 

Pozdrawiam owa "trojce" :cool:

 

P.S.

Szkoda tylko, ze dzien taki krotki :(

Edytowane przez BartZX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qr....a ja tak polatalem ze przy wzejdzie na podworko (w blocie ) moto mi sie wyp... i polamalek kierunek , kawalek owiewki i qr...aaaaaa male rysy JJa pier... qr...R#$%@#$

 

Spokojnie, zdarza sie Najlepszym :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...