Skocz do zawartości

brzeczacy korek wlewu paliwa, honda cb 450s


radoki22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Seb już spieszy z pomocą dla nowego CB-kowca... :D

Po pierwsze jeśli brzęczy cały korek to wytnij ze skóry okrągłą podkładkę i załóż pod korek na tą gumową, będzie sie ciężko domykał ale będzie szczelnie :D

Po drugie jeśli brzęczy klapka, to kup taśmę 2 stronną i kawałek przyklej pod klapkę - problem z głowy ;)

Obydwa patenty wypróbowane. Taśma 2-stronna spełnia swoje zadania od 1 - 2 m-cy później trzeba nowy kawałek.

Pozdrawiam Seba

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na szczęście tego problemu nie mam ale nie mam też klapki zasłaniającej zamek :D wydaje mi się że tak z tym problemem mógł sobie poradzić mój poprzednik :D ;) :P

 

a tak poza tym to pozdrawiam scitro który udzielił mi także już kilku cennych wskazówek i porad odnośnie tego modelu :flesje:

Edytowane przez MEH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MEH-u jak tam sie spisuje twoja "kupa złomu" dalej wpie... olej w nieprzyzwoitych ilościach, czy sobie z tym jakoś poradziłeś...

 

Jeden koleś chce pchnąć taką CB z 86' za 1300, strasznie skundlona, ale oleju mu nie wpie...

 

Pozdro, Seba

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MEH-u jak tam sie spisuje twoja "kupa złomu" dalej wpie... olej w nieprzyzwoitych ilościach, czy sobie z tym jakoś poradziłeś...

 

Jeden koleś chce pchnąć taką CB z 86' za 1300, strasznie skundlona, ale oleju mu nie wpie...

 

Pozdro, Seba

 

 

Niedawno jeszcze wypowiadałeś się na temat tego moto bardzo pozytywnie a teraz wyskakujesz z jakąś "kupą złomu" :cool: czyż byś zmienił zdanie :cool: ;)

 

Odnośnie tego kolesia to 1300 za CB :buttrock: tochyba sama rama albo moto bez papierów ;)

 

Przy moto narazie nic nie robiłem ale byłem u pewnego mechanika o którym słyszałem od wielu osób pojechałem i przekonałem się że gość rzeczywiście zna się na rzeczy. Będę się musiał do niego zgłosić na wiosne i myśle że się coś zmieni :P

 

nie masz może jakiś info czy w ten weekend jest może jakiś zlot na zakończenie sezonu (oczywiście gdzieś w okolicy) jakby co to daj znać :D , bo bym się gdzieś wybrał :P tylko nie mam zabardzo

gdzie

 

pozdro :D trzymaj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież ta "kupa złomu" to taka przenośnia...

Co do zjazdu to nic nie słyszałem, ostatnio był 2 tyg. temu w Targowisku...

Poszukaj jakichś kolesi z okolicy to razem pośmigacie, bo ja mam trochę daleko do Tarnowa, choć nie wykluczone, że w weekend gdzieś wyskoczę na kilka godzin...

 

Co do tej CB to tak jak napisałem, skundlona okropnie, brakuje jej kilka elementów, ale dość dobrze jeździ i jest zarejestrowana! Dobry moto do przeróbek, szkoda tylko że 27 KM!

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...