Skocz do zawartości

Kiedy jakiś motobajzel?


Vatzeque
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bajzel taki sobie. Planowałem kupić rękawice i przednia oponę do Tramka, ale ceny były z kosmosu :icon_razz:

 

Podziękowania dla Dżoli, Browara i Zbyha za wspólne śmiganie w drodze powrotnej :bigrazz:

 

...oj było wesoło, było :icon_razz:

Kiedy było wesoło ?? :eek: ja tam miałem doła :) :buttrock:

Dżola pewnie ma na myśli te różowe kombi przeciwdzeszczowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Różowy uniform był super :) :bigrazz:...nic tylko kasiore zbierać na takie coś :eek:

 

Ja tam ogólnie byłam w dobrym humorze :icon_razz: ,a teksty Browara były zabójcze :icon_razz:

(p.s. i Ty Browar miałes doła :) hmmmm....aż strach pomyśleć jak to jest gdy go nie masz :buttrock: )

 

 

Violet szkoda,że jakieś choróbsko Cię dopadło,bo miło by było Cię zobaczyć :wink: , no i załapałabyś się na pewną, ciekawą ankiete... :cool:

Edytowane przez dzola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. a w tejże ankiecie zaznaczyłem, że pragne m/s :buttrock: firmy Kymco (czy jak to się pisze) .. o pojemności między 1800 a 2300 ccm :) :) :eek:

 

 

Dzola dla Ciebie szacun za rajze .. dajesz rade na Virówce :wink: ale ...... weź kup se FZXa :cool: ;) :bigrazz: :icon_razz:

 

Gorąco Pozdrawiam :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Violet szkoda,że jakieś choróbsko Cię dopadło,bo miło by było Cię zobaczyć :icon_razz: , no i załapałabyś się na pewną, ciekawą ankiete... :icon_razz:

 

No też żałuję... A słyszałam co nieco o tej ankietce :buttrock: Draco się pochwalił. Nie mógł zostawić swojej kobiety bez najświeższych wieści :) I też zbieram kasę na to różowe cudo :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam!

Mam takie ogólne pytanie dotyczące motobazaru.... czy ceny są tam duzo nizsze na rózne artkuły nizw sklepach i na stronach producentów czy nie? Bo niedługo (2 grudzien) jest w Poznaniu i tak sie zastanawiam, czy czekac do 2 grudnia,czy moze teraz sobie kupic kurtke i rękawice na przyzłe moto;](w marcu zaczynam kurs..dopiero:( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam zap...em samochodem myślałem, że cosik wynajdę ale nic!

 

W drodze powrotnej chciałem chociaż waszych spalin powąchać ale hmm albo jechaliście inną trasą albo ja przysnąłem bo już was nie złapałem!

 

Pogoda dopisała tylko "szaszłyka" zabrakło! :bigrazz:

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam!

Mam takie ogólne pytanie dotyczące motobazaru.... czy ceny są tam duzo nizsze na rózne artkuły nizw sklepach i na stronach producentów czy nie? Bo niedługo (2 grudzien) jest w Poznaniu i tak sie zastanawiam, czy czekac do 2 grudnia,czy moze teraz sobie kupic kurtke i rękawice na przyzłe moto;](w marcu zaczynam kurs..dopiero:( )

 

Ceny niższe to są na allegro np. ALE! Odzież można śmiało kupować jesienią, są MEGA zniżki na koniec sezonu. Hein Gericke, która kosztowała 720 w czerwcu, 22go paźdz. "stała" po 390zł! Trza szukać, a znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha jednak tez planujecie tam pojechac.

Na motobajzel zbieram sie od samego poaczatku jak tylko sie dowiedzialem ze bedzie.

 

pozdro

 

 

Ja pierdziele :P Gremlas !! masz u mnie zimnego żywca :D tak się uśmiałem że mało co mi ogień z dupy nie poszedł ... :) szacun jak byk :) ... nie moge :biggrin: :D ;)

Mój gość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...