Skocz do zawartości

Chyba kupie ruska :O


Lukasz89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://video.google.pl/videoplay?docid=786...99716009&q=ural

 

 

 

 

To co ten koleś robi pod koniec filmiku to masakra :banghead: Nie zdawałem sobie sprawy że rosyjskim zaprzęgiem można takie rzeczy wyczyniać! Nie ma bata chyba kupuje rusa :flesje:

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://video.google.pl/videoplay?docid=786...99716009&q=ural

To co ten koleś robi pod koniec filmiku to masakra :banghead: Nie zdawałem sobie sprawy że rosyjskim zaprzęgiem można takie rzeczy wyczyniać! Nie ma bata chyba kupuje rusa :cool:

 

Radzieckie zaprzegi to potega. Lepsze niz obecnie produkowana japonska, plastikowa qpa. O wiele wiecej mozna wycisnac z rusa w terenie niz to na tym filmiku jest. Ale co najwazniejsze sezon motocyklowy na rusie trwa caly rok... :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wiele wiecej mozna wycisnac z rusa w terenie niz to na tym filmiku

 

 

 

Tzn.? Co jeszcze da sie zrobić bo mi to z tego filmiku wyglądało na może nie max ale już blisko kresu możliwości :biggrin: Np. skoki czy szybkie branie zakrętów, nie mów że umiesz lepiej :buttrock:

 

 

 

 

na stronie urala jest wiecej filmów z tej samej serii:

 

http://www.imz-ural.com/downloads/movies.htm

 

 

Jakoś nie moge tego otworzyć.... Masz to może na dysku?

 

 

Pozdro

Edytowane przez Lukasz89

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn.? Co jeszcze da sie zrobić bo mi to z tego filmiku wyglądało na może nie max ale już blisko kresu możliwości :biggrin: Np. skoki czy szybkie branie zakrętów, nie mów że umiesz lepiej :buttrock:

Jakoś nie moge tego otworzyć.... Masz to może na dysku?

Pozdro

 

 

Najlepiej na wybranym filmie kliknij prawym klawiszem myszki i tam masz zapisz jako element docelowy i wtedy zacznie ci się sciągać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasz a byles na redmotorz? tam sobie poogladaj niektore filmy.

 

a mi sie cos ostatnio za duzo namnozylo tych rusow... :buttrock:

 

Goska

Edytowane przez wild

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Redmotorz byłem, ściągnąłem wszystkie darmowe filmy, żeby obejrzeć reszte trzeba opłacić wpisowe na ich forum. Kurde jak poogladałem troche filmików z Ruskami to zacząłem sie zastanawiać czy sobie takiego nie sprawić i nie odremontować na 100% oryginał militarny do ganiania po lesie :buttrock: Ale tyle czasu zbierałem pieniądze na Bandita że teraz zmieniać zdanie to chyba nie ma sensu, więc Rusek będzie pewnie drugim motocyklem za jakiś czas :cool:

Pozdrawiam

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Redmotorz byłem, ściągnąłem wszystkie darmowe filmy, żeby obejrzeć reszte trzeba opłacić wpisowe na ich forum. Kurde jak poogladałem troche filmików z Ruskami to zacząłem sie zastanawiać czy sobie takiego nie sprawić i nie odremontować na 100% oryginał militarny do ganiania po lesie :D Ale tyle czasu zbierałem pieniądze na Bandita że teraz zmieniać zdanie to chyba nie ma sensu, więc Rusek będzie pewnie drugim motocyklem za jakiś czas :D

Pozdrawiam

 

Olej japonie bo to qpa i kup lepiej ruska :D U mnie japonia w tym roku byla jezdzona ze dwa razy a wiecej lata rusek. Wiecej jest w tym frajdy, a jeszcze jak masz jakas fajana, zgrana grupe do latania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może masz racje, ale jest mi teraz potrzebny motocykl żwawy żeby dłuższe trasy nie robiły na nim wrażenia i co najważniejsze, prawo jazdy robie dopiero w maju jak tylko je odbiore to bede miał już motocykl i musze jaknajwięcej jeździć do końca czerwca- po prostu ''sie najeździć'' bo wyjeżdżam na letnią pracę gdzie nie bede mial kontaktu z motocyklem :D I jak wróce to wtedy sie zastanowie nad jakimś dolniaczkiem :D A Japoniec zawsze sie przyda- lubie dziewczyny wozić :D

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz laski lepiej lecą

na ruskie sprzęty.

Jest bardziej trendy

 

...niech tylko to blachary przeczytaja :)

 

lukasz ale licz sie z tym ze rusek to jednak jest sprzet,ktory wymaga grzebania w nim.

 

 

Goska

Edytowane przez wild

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...