Skocz do zawartości

Przepisana umowa K-S


Marcin17Tbg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jelenia chyba szukaja - nie zgadzaj sie na taki wymiar, bo jest to wyjatkowo surowa kara.

 

Okolicznosci sprawy jakie opisales - moim zdaniem - powinny powodowac,albo warunkowe umorzenie postepowania, albo orzeczenie samej grzywny.

 

Grzecznie podziekuj za taka propozycje i powiedz, ze chcesz rozprawy sadowej. Badz tylko przygotowany na to, ze prokurator nie bedzie z tego zadowolony i moze straszyc (i krzyczec), ze dostaniesz duzo wiecej. Zachowaj pelen spokoj, nie daj sie przestraszyc. Proponowany wyrok w takim rozmiarze to pelna kapitulacja! Nie wiem czy wyjatkowo ostry sedzia w zlych humorze poszedlby na tak ostro kare!

 

Walcz w sadzie - i nie daj sie zrobic prokuratorowi na szaro.

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety byłem dzisiaj na policji w tej sprawie i dostałem propozycję dobrowolnego poddania się karze pozbawienia wolności na 6 miesięcy w zawieszeniu na 3 lata, grzywna 400 zł i kurator :/

 

Czy jest sens wybrania rozprawy w sądzie? Czy da radę jakoś zmniejszyć wymiar kary? Mam znajomego prokuratora czy może mi jakoś w tym pomóc?

 

Bardzo proszę o odpowiedzi na moje pytania Marcin

 

 

Trochę sie na tym znam i myslę, że poniżej 6 mies w zawiasach na 2 lata i kuratora w okreasie próby bez grzywny oczywiście nie masz co liczyć---------------------bardzo ważny jest tez fakt, w jakim regionie Polski mieszkasz-to nie żarty, wyroki za te same przestępstwa w różnych regionach kraju są diametralnie różne, ale oczywiście targuj ile się da-------dobra rada --walnij mocną :buttrock: skruchę-to zawsze działa...Powodzenia. odpisz co wywalczyłeś. :clap:

Kara o której napisałem ma zastosowanie w przypadku gdybyś był sądzony jako pełnoletni- nie znam calej historii, więc walę z górnej półki.

Jeżeli byłbyś sądzony jako nieletni-może sie to zakończyc jedynie rozmową ostrzegawczą z przewodniczącą składu orzekającego Sądu dla Nieletnich, czego Ci życzę.

Edytowane przez 1wolly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ale ja tu czegos nie rozumiem, 6 miechow do wiezienia za taka glupote??

 

Nie do więzienia tylko w zawieszeniu na 3 lata... ;)

 

Co do wypowiedzi 1wolly. Szkoda mi było przeznaczyć większość pieniędzy które uzbierałem na moto żeby zapłacić grzywnę i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do więzienia tylko w zawieszeniu na 3 lata... :crossy:

 

Co do wypowiedzi 1wolly. Szkoda mi było przeznaczyć większość pieniędzy które uzbierałem na moto żeby zapłacić grzywnę i tyle...

 

Częściowo Cie rozumiem, ale pamiętaj -to już zostanie w twoich kwitach, a może właśnie z racji tego , że jesteś karany nie dostaniesz w przyszłości pracy za co najmniej 5 tysia miesięcznie!?... Szkoda. :notworthy: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...