Skocz do zawartości

Rybol - fotki, filmiki, ogólne wspominki


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taki przepis na faze :icon_rolleyes: :cool: ;)

 

" Dwie kulki z łożyska, popić starym płynem hamulcowym i nosem WD40 wciągnąć " w takiej właśnie kolejności ;) :buttrock: :buttrock: podobno piere ze heeeeeeeejjj :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak duze maja byc te kulki? (czym wieksze tym dluzsza faza :biggrin: )

Co do starego plynu hamulcowego to mialem okazje takie cos wachac. Wali gorzej niz jakikolwiek spirytus :icon_razz: Az sie w gradle podnosi a od samych oparow juz jest faza :biggrin:

Czyli jednak w tym przepisie troche prawdy jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ekipy z Wrocławia i Leszna

, która wracając z Rybnika , udzieliła pomocy koleżance , której w trasie maszyna odmówiła współpracy , jako , ze rzeczona koleżanka ( pomimo wielu lat spędzonych w siodle i tysięcy nawinietych kilometrów - a moze własnie dlatego???? :biggrin: ) zapomniała sprzęta napoić.

W imieniu Gohy66 ( czyli tejże niefrasobliwej niewiasty ) , administratorki Forum Motocykl i Dziewczyna składam Wam dzięki wielkie , i zapewniam , ze jeśli będziecie kiedyś w Gliwicach to Goha stawia duuuże piwo , tak więc przyjeżdżajcie. :notworthy: :notworthy: .

Swoją drogą to ciekawa jestem , kto z Was Gośce pomógł.. Wspominała coś o parze na Bandicie i zielonym crossie. No nieważne. Jeszcze raz dzięki.

 

 

Upss.... mialem wlasnie napisac podziekowania w imienu Gośki :)

Wiec jeszcze raz dzieki dla oracza z polany i banditowego za uzyczenie wezyka , wezyka :flesje:

 

W nagrode dostaniecie :flesje: jak sie spotkacie - koniec cytatu :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upss.... mialem wlasnie napisac podziekowania w imienu Gośki :flesje:

Wiec jeszcze raz dzieki dla oracza z polany i banditowego za uzyczenie wezyka , wezyka :biggrin:

 

W nagrode dostaniecie :flesje: jak sie spotkacie - koniec cytatu :icon_question:

 

 

Dlaczego o mnie zapominaja wszyscy. Tez tam jechalam i gdyby nie ja to by pewnie chlopacy tez sie nie zatrzymali. Tzn. gdyby nie moje zolwie tempo :D A tak, to mozna bylo wszystko z daleka dostrzec i sobie spokojnie zjechac na pobocze :bigrazz:

Slemy serdeczne pozdrowienia dla motocyklistow z autostrady i sluzymy pomoca :cool:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...