Skocz do zawartości

Rybol - fotki, filmiki, ogólne wspominki


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do ekipy z Wrocławia i Leszna

, która wracając z Rybnika , udzieliła pomocy koleżance , której w trasie maszyna odmówiła współpracy , jako , ze rzeczona koleżanka ( pomimo wielu lat spędzonych w siodle i tysięcy nawinietych kilometrów - a moze własnie dlatego???? :biggrin: ) zapomniała sprzęta napoić.

W imieniu Gohy66 ( czyli tejże niefrasobliwej niewiasty ) , administratorki Forum Motocykl i Dziewczyna składam Wam dzięki wielkie , i zapewniam , ze jeśli będziecie kiedyś w Gliwicach to Goha stawia duuuże piwo , tak więc przyjeżdżajcie. :P :biggrin: .

Swoją drogą to ciekawa jestem , kto z Was Gośce pomógł.. Wspominała coś o parze na Bandicie i zielonym crossie. No nieważne. Jeszcze raz dzięki.

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to był Witas z Anią na Bandicie i Asmo na KLX 650 (sorki 680 :bigrazz:, Ja jechałem przed nimi , widziałem, że stoją jakieś sprzęty na poboczu, ale jechałem zbyt szybko (dużo za szybko :crossy:, przez chwilę chciałem hamować, ale co dalej, jak bym się wrócił ?, zresztą wiedziałem , że za mną dużo wolniej jadą Witas, Asmo i Beti oczywiście i na pewno pomogą. Zresztą wg umowy czekałem na nich (ok. 1 godz.) na zjeździe z A4 do Wrocławia. Stałem na poboczu, siedziałem na barierce i czekałem (pograłem sobie w kilka gierek na komórce :( i co, tylko jedna para na turystyku stanęła i pytała "wszystko dobrze ? ", podziękowałem, powiedziałem, że czekam na kolesi i pojechali dalej, kilka moto przejechało nawet bez tradycyjnego przywitania, no i oczywiście kilka z przywitaniem i z chęcią na zatrzymanine się , ale moje kiwnięcie , że wszystko jest ok powodowało, że jechali dalej. Ogólnie jest jak jest :crossy: - chyba z tym zatrzymywanie nie jest jeszcze aż tak źle. Pozdro

Edytowane przez IrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bigrazz: Zbyhu jak zwykle klase redaktorską pokazał i szacun Ci chłopie za to :crossy:

 

 

... a osobiście to dokładnie ten sam fragment mi się podobał prawie najbardziej :( :( :( hehehe ... było odjazdowo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to ciekawa jestem , kto z Was Gośce pomógł.. Wspominała coś o parze na Bandicie i zielonym crossie. No nieważne. Jeszcze raz dzięki.

Czyli Witas z Ania oraz Asmo a takze byla Beti i moja skromna osoba :bigrazz: Po piwo sie kiedys zglosimy :crossy:

 

 

no prosze. rycerze z leszna :crossy:

A jakze pewnie ze rycerze. Mam nadzieje Bartic ze nigdy w to nie watpiles :(

 

oooo to na pewno Witas i Asmo :) (ja wracałem dużo wcześniej)

 

btw Asmo i Pale widziałem około 18:00 na Al. Konstytucji w Lesznie, to dlatego tak późno wracaliście? :)

Bo widzisz Ario jechalismy wszyscy w tempie wiadomym :( a poztym Witas nam zafundowal przeszlo godzinny rajd przez wroclawskie korki celem pokazania swojego mieszkania :evil:

 

 

za mną dużo wolniej jadą Witas, Asmo i Beti oczywiście i na pewno pomogą.

A o mnie znowu zapomnieli :( Co za ciche wydechy mam czy jak :bigrazz:

 

Btw. Zbyhu relacja swietna ale zastanawia mnie skad u Ciebie taki talent pisarski jak na studenta polibudy?

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ekipy z Wrocławia i Leszna

, która wracając z Rybnika , udzieliła pomocy koleżance , której w trasie maszyna odmówiła współpracy , jako , ze rzeczona koleżanka ( pomimo wielu lat spędzonych w siodle i tysięcy nawinietych kilometrów - a moze własnie dlatego???? :( ) zapomniała sprzęta napoić.

W imieniu Gohy66 ( czyli tejże niefrasobliwej niewiasty ) , administratorki Forum Motocykl i Dziewczyna składam Wam dzięki wielkie , i zapewniam , ze jeśli będziecie kiedyś w Gliwicach to Goha stawia duuuże piwo , tak więc przyjeżdżajcie. :( :( .

Swoją drogą to ciekawa jestem , kto z Was Gośce pomógł.. Wspominała coś o parze na Bandicie i zielonym crossie. No nieważne. Jeszcze raz dzięki.

 

Wiedzialem, ze wezyk do zlewania paliwia jeszcze sie kiedys przyda :bigrazz: No i prosze akurat na administratorke trafilismy :crossy:

Ciesze sie ze moglismy pomoc, a przy okazji zrobilismy sobie mala przerwe akurat gdy slonce przedarlo sie przez hmury, pozniej do Wro juz go nie bylo :(

Po piwo byc moze sie kiedys zglosimy, a przy okazji w imieniu przyszlych organizatorow zapraszam na Rybnik 666 edition :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyhu znowu jechał na prochach... :D

 

Oczywiscie ze tak, reszta tez jechala tylko ze na roznych paliwach plynnych :icon_razz:

 

Czolem!

 

Zebys wiedzial ;). Okolo 20:00 na zlocie zapilem antybiotyk piwem :P

 

Pozdro

 

Prawie jak porzadne prochy :bigrazz: Ja kiedys zapijalem antybiotyk wodka bezposrenio po polknieciu :buttrock:

Ale mnie nie tylko chodzilo o relacje z rybola tylko o caly dzial pisarski na twojej stronie.

No chyba ze na trzewo nic nie piszesz :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

No raczej przewaznie na trzezwo... Czasem na kacu ;].

A czy to talent, czy nie - nie wiem. Nigdy nie bylem dobry z Polskiego, a zawsze dostawalem masakrycznie wymagajacych nauczycieli. A ze lubie wyzwania, to zawsze bylo dla mnie wyzwaniem, aby to w czym jestem do d**y nieco podkrecic :(. I zawsze do wypracowan itd podchodzilem z duzym zaangazowaniem :).

Zreszta nie wazne.

Szczerze mowiac, to mnie moj styl pisania niesamowicie wqrza juz. Chcialbym umiec pisac ciekawiej, mniej rozwlekac sie nad pierdolami. I wyzwolic sie z pewnych stylistycznych pulapek, w ktore co chwila wpadam, wyjasc poza pewien schemat. Ale jakos mi to nie idzie :D.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...