Skocz do zawartości

Rybol - fotki, filmiki, ogólne wspominki


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzalem jeszcze raz ten film i teraz doszedlem czego w nim brakuje ( w porownaniu do zdjec).

To palenie gumy w wykonaniu Bartica (i jego teksty) :icon_mrgreen:

Nie wiem jak to moglo umknac kamerzystce:P

Mam nadzieje ze na kolejnych filmach ten moment bedzie :)

 

 

 

Kamera też piła,

wiec i tak dostałem spory materiał na wycinke-

żałuje tylko ze gniłem już w łóżku jak Zbychu palił panele,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik super. Ojjjj....czemu ten Rybnik tak szybko przelecial.

Jak teraz patrze na te wszystkie zdjecia, filmiki to normalnie zapominam o tym w jakiej pogodzie jechalismy i co niektorzy z jaka predkoscia :bigrazz: :icon_razz: :icon_razz:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciasny Baniak - może jeszcze nie Oscar, ale Złota Palma za film Ci się należy :icon_razz: :buttrock: SZACUN :icon_razz:

 

Jak nic się nie zmieni, to na Rybol 666 pożyczę kamerę cyfrową, więc będziesz miał pole do popisu :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam co konkurować materiałem z Ciasnym Baniakiem (i z jego poczuciem smaku :icon_razz: )... ale ja też skleciłam małe co nieco z filmików :buttrock:

 

SSAĆ: http://www.megaupload.com/?d=BIHNUXHD

 

Przepraszam mohery z rynku :icon_razz: , że znowu megaupload, ale rapid share nie ma natenczas wolnych miejsc na wgranie na niego filmiku (jak tylko będzie taka ew. to tam też zapodam moją twórczość).

 

Z motocyklowym pozdrowieniem!!!!

DO PIEKŁA!!!!

 

ps. dla wytrwałych dodatek... :bigrazz:

 

@starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze reka moderatora spoczela na tym temacie i uciela slowne potyczki zwasnionych po zlocie :buttrock:

 

Baniak musisz pamiętać o tym że na takich imprezach choćby nie wiem co nie wolno iść spać przed 5 rano... :)

 

Racja jak nic :bigrazz: Ale zeby dokonac takiego wyczynu to nie nalezy zajmowac czolowych pozycji w pijackim wyscigu

 

 

 

A jezeli na wiosne bedzie tyle kamer to oscara na pewno ktos wylapie za pelnometrazowy film o rybolu :icon_razz: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baniak musisz pamiętać o tym że na takich imprezach choćby nie wiem co nie wolno iść spać przed 5 rano... :wink:

 

Na kolejny Rybnik to wszyje sobie esperal to moze dotrwam na rana o suchym pysku.

 

 

Ciasny Baniak - może jeszcze nie Oscar, ale Złota Palma za film Ci się należy :) :eek: SZACUN :icon_razz:

 

Jak nic się nie zmieni, to na Rybol 666 pożyczę kamerę cyfrową, więc będziesz miał pole do popisu :icon_razz:

 

No przydała by sie druga, bo to kolejny rybnik był gdzie robiłem za wóz transmisyjny a nie obiekt do filmowania.

 

 

Nie mam co konkurować materiałem z Ciasnym Baniakiem (i z jego poczuciem smaku :buttrock: )... ale ja też skleciłam małe co nieco z filmików :)

 

Z motocyklowym pozdrowieniem!!!!

DO PIEKŁA!!!!

 

ps. dla wytrwałych dodatek... :bigrazz:

 

@starte

 

Lubie tówrczość z innej reki, zawsze mozna sie czegoś nowego nauczyć. Podsunełaś mi kolejne pomysły na next ryybnik.

 

I bardzo dobrze ze mamy odmienne klimaty - przyjmniej nie jest nudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...