Skocz do zawartości

KOBIETKI!!Organizujemy spotkanko w stolicy Wlkp.


Madzik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie potol tylko wpadaj na impreze.Jestem szamanką i cię szybko wylecze. Jesli lubisz % to gwarantuje ci że odrazu będziesz zdrowiuśka. :buttrock:

Daj mi szamanko te leki, co mi pomoga :icon_razz: :bigrazz: o złocisty trunek sie nie martw w moim organizmie szybko przyswajalny :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naliczylam 12 sztuk.

Jesli od szkieleta bedzie wiecej dziewczyn liczba ta sie zwiekszy, ale tego dowiemy sie jutro wieczorem lub w srode :bigrazz:

No i nalezy wziac pod uwage Niezniszczalnych... ale o miejsca dla nich to niech sie sami zatroszcza :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie to brutalne, ale lekiem na to jest spirytusik z jajeczkami :bigrazz:

Ja podziekuje za takie leki :)

 

ała to zabolło!!lepiej połknij antboyki!!! :icon_razz:

Jutro smiga mi matula do apteki i bedzie si :icon_razz:

 

Jak, co to dzień wcześniej poinformuje, czy siezjawie czy nie :) :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o NIEZNISZCZALNYCH nie macie co sie martwić :icon_razz: my zawsze mamy tam stolik, co tydzien tam zczynamy weekendowe bale, :bigrazz:

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha niekoniecznie o "nietyklanych"

 

NIE...co?? NIETYKALNI???HAHAHAHAH W SUMIE TEZ OCZYWIŚCIE !!!! ALE JAK NARAZIE NAZWA PRAWIDŁOWA BRZMI :"NIEZNISZCZALNI POZNAN"!!!! :bigrazz:

 

 

o NIEZNISZCZALNYCH nie macie co sie martwić :) my zawsze mamy tam stolik, co tydzien tam zczynamy weekendowe bale, :icon_razz:

 

:icon_razz: :buttrock: DOKŁADNIE TAK....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety raczej nie dotre do Pyrlandii...... :biggrin: Czego bardzo zaluje. Ale wtajemniczone osoby wiedza dlaczego :D Z moim zagipsowanym kulasem nie bede miala mozliwosci do Was dotrzec. A pociag odpada, bo dla mnie wchodzenie po schodach, to jest katorga a co dopiero wchodzenie do pociagu

Ale niniejszym, duchem bede z Wami i wypijcie co nieco za mnie! :) :)

Pozdraffffiam wszystkich zapalencow! :P

Edytowane przez adu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety raczej nie dotre do Pyrlandii...... :D Czego bardzo zaluje. Ale wtajemniczone osoby wiedza dlaczego :D Z moim zagipsowanym kulasem nie bede miala mozliwosci do Was dotrzec. A pociag odpada, bo dla mnie wchodzenie po schodach, to jest katorga a co dopiero wchodzenie do pociagu

Ale niniejszym, duchem bede z Wami i wypijcie co nieco za mnie! :) :P

Pozdraffffiam wszystkich zapalencow! :biggrin:

 

No to Warszawa sie wysypala.....szkoda ale i tak bedzie doskonale :)

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos czuje ze ta knajpa tej sobotniej imprezki moze nie wytrzymac, niedawno po naszej imprezce troche było rzeczy do remontu :) ale Waldziu nadal nas lubi i zaprasza :)

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...