Skocz do zawartości

KOBIETKI!!Organizujemy spotkanko w stolicy Wlkp.


Madzik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Astarte dajesz d....y :D ??!!ehhh zrobimy jeszcze jedna to zabierzemy Kache i przyjedziecie do mnie!!!

No mam nadzieję na jakiś replay... jednak ja bym wolała w wiosenno-letnich terminach, zebym mogła na moto przyjechac, a nie tłuc się naszą koleją :D

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WALDEK (Wlasciciel) wytrzyma to Long napewno wytrzyma :lalag:

Przesympatyczny gosc po 40stce dla niewtajemniczonych :crossy: :) :D

 

Ta, Waldi jest wporządku nawet bardzo :icon_mrgreen: , choć niektórzy twierdza ze woli chlopcow... :P :) a najbardziej to leje z niego jak opier**** swoich barmanów :D

 

Pozdro :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grupie Szkieleta jest ok 15 kobitek

Co do spotkania to bardzo fajny pomysł i termin też mi odpowiada.

Fajnie będzie Was wreście poznać. Mijając sie na drodze nie będziemy sobie już kiwać tak bezosobowo.

 

Pozdrawiam

 

Pina, bedziesz sama, czy bedzie Was wiecej? Musimy zarezerwowac odpowiednio duzo miejsca :icon_mrgreen:

Edytowane przez Monia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, Waldi jest wporządku nawet bardzo :bigrazz: , choć niektórzy twierdza ze woli chlopcow... :icon_razz: :icon_razz: a najbardziej to leje z niego jak opier**** swoich barmanów :)

 

Pozdro :buttrock:

 

chyba nie byłby zadowolony z Twojego opisu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i jaki strój obowiązuje?

Biała bluzeczka i spódniczka plisowana czy kombi-terinator?:icon_razz:

 

Gitta, jak Ci intuicja podpowiada :buttrock: ja raczej wole dzinsy, a plisowana mam za krotka... :bigrazz:

ale jak Ty wolisz plisowanke i bialy blussss to ja nie mam nic przeciwko :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bigrazz: O ja nie mogę!!! Gitta i plisowanka :icon_razz: Gittuś, skąd Ci sie to wzięło?! Jakoś nie mogę sobie wyobrazic tego... To lepiej zostańmy przy dzinksach...

EEE dżimaje? to ja juz do fryzjera se umówiłam godzinkę , coby do sukni pasowało (w końcu mamuska do syna jedzie) a tu takie buty :icon_razz: :buttrock: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie am pojecia czy sie zjawie 28.10.06r w Longu o tej 21 :| Choroba mnie dopadła, gardł ozawalone kaszel taki, że mogę płuca wypluć :icon_razz: zobaczymy, jeszcze dam znać na 4um bo może być, tak ze cos mi wypadnie...

Pozdro

Młoda - Kaś

 

Nie potol tylko wpadaj na impreze.Jestem szamanką i cię szybko wylecze. Jesli lubisz % to gwarantuje ci że odrazu będziesz zdrowiuśka. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjdzmy wszystkie w kaskach i ich nie bedziemy sciagac.... :icon_razz: taki bal maskowy bedzie :bigrazz:!!

SLUCHAJCIE!!niech potwierdza obecnosc wszystkie te Baby ktore beda!!Tak dla pewnosci ,czy aby na pewno sie w LONGU zmiescimy :icon_razz: !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...