Skocz do zawartości

Yamaha R1 2004


Osek22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czyli wybór najlepszego litra sprowadza sie do wygladu?? :D bo w konu wszystkie są takie same pod wzgledem osiągów :D

 

Dodam nawet wiecej zeby taki pajac jak ty mial wystarczajaco duzo materialu do przesmiewek:

 

Na tych drogach ktorymi jestem otoczony tu gdzie mieszkam to na GSXR 750 jestem w stanie szybciej pojechac niz na R1; po prostu mniej sie boje odkrecic mocno gaz i mam wrazenie ze bardziej kontroluje motocykl.

 

No to ulzyj teraz sobie do woli. Mnie to nie przeszkodzi a ty sie jeszcze lepiej poczujesz jesli nie stac cie na rzeczowa dyskusje a tylko kompleksy sobie chcesz zatuszowac.

 

A moze po prostu rozumienie slowa pisanego sprawia ci takie trudnosci? Wielu forumowiczow cierpi na ta przypadlosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie najbardziej podoba cbr 1000 rr

co do litrowek to tak jak mowi Janusz w polskich realiach nie jestes w stanie wykorzystac tej mocy i patrzenie na to ze suzuki ma 2 konie wiecej i 2 kg mniej jest smieszne, jak dla mnie, bo ci rajdowcy co tak ostro pisza to pojada na tor 4 razy w zyciu, zalicza szlifa i juz nie beda jezdzic bo za drogo kosztuje doprowadzenie motocykla do jakiego takiego stanu.

ja wole popatrzec na wyglad i ergonomie, wlasciwosci jezdzne, krzywa mocy to jest to co sie przydaje w jezdzie, r 1 jest ladna ale wole honde ma ten urok swoj, pozatym jest przewidywalna jak zadna inna 1000 i z tego co Szymon Dziawer pisal najwygodniejsza litrowka na drogi... chociaz wspolczuje tym co maja te mniej wygodne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A moze po prostu rozumienie slowa pisanego sprawia ci takie trudnosci? Wielu forumowiczow cierpi na ta przypadlosc.

własnie to udowodniłes od swojej strony , min nieodpowiadając na pytanie tylko odbicie piłeczki w inny temat :D

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha Janusz Szrama napisal to co kazdemu czytajac towj post nasunelo sie na mysl czyli, ze moto doskonale to moto ktore tobie sie podoba , a ty potraktowales to jako totalna obraze i zniewage .Moim zdaniem sam jestes pajacem ,albo masz problem ze zrozumieniem slowa pisanego.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajacem jest ten, kto nie wnosi swoimi postami absolutnie nic ani w zakresie pozytecznej informacji dla innych ani zadnych interesujacych skadinand tresci.

 

Pajacem jest ten ktory pisze tylko w celu podtrzymania swej zwatlonej psychiki kosztem innych.

 

Pajacem jest ten kto rozpoczyna dyskusje a potem nic do niej nie wnosi tylko swoje kompleksy.

 

Moglbym tak do upadlego ale mam dosc. Znuzylem sie.

 

Stan, dziekuje za potraktowanie tematu jak normalny czlowiek.

 

Wygoda i ergonomia to kwestia indywidualna. Dla mnie R1 jest wygodniejsza od Hondy, dla ciebie na odwrot i zaden z nas sie nie myli.

 

Hondy w mojej opinii maja jedna wade; sa nudne i calkowicie pozbawione nawet sladow charakteru. Jako najbardziej masowy producent jest to w ich przypadku mozna powiedziec zrozumiale i ma business sense; musza zadowolic jak najwiekszy procent mas nie "urazajac" mozliwie nikogo.

 

Tak jak zupa bez pieprzu i soli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...