Skocz do zawartości

OC na samochód - gdzie najtańsze?


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Gdzie moge "zdobyć" najtańsze oc na samochód? Mam na mysli trabanta i "fajnie" by było gdyby nie przekroczyło 600 zł... Bezszkodowej jazdy mam 2 lata, prawo jazdy niby rok. I niestety 21 lat... Prosze o pomoc

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Lwówku śl. możesz "zdobyć" OC na Trabanta poniżej 600zl, ale w Warszawie zapłacisz 2 razy więcej :banghead:

 

 

Tylko ze nie mieszkam tam i zapewne mialbym daleko... jakies pomysły?

 

To może tak: kto zarejestruje mi na siebie samochód marki Trabant?:flesje: Preferowana nie-Warszawa

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak poza tematem...

 

mam 2 lata placenia za simsona w PZU... (placil ojciec - ja współwlasciciel)..

 

teraz na rok w TUWIE...

 

jakbym tak chcial w innym towarzystwie pokazac.. ze placilem 2 lata tu i rok tam... to o jakie dokumenty poprosić w PZU i TUWIE? dokumenty na mocy których potem gdzies tam.. by mi nalicyli te 3 lata znizek.....

 

hm ? :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak poza tematem...

 

mam 2 lata placenia za simsona w PZU... (placil ojciec - ja współwlasciciel)..

 

teraz na rok w TUWIE...

 

jakbym tak chcial w innym towarzystwie pokazac.. ze placilem 2 lata tu i rok tam... to o jakie dokumenty poprosić w PZU i TUWIE? dokumenty na mocy których potem gdzies tam.. by mi nalicyli te 3 lata znizek.....

 

hm ? :D

 

Pytaj o zaświadczenie o przebiegu ubezpieczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gdzie moge "zdobyć" najtańsze oc na samochód? Mam na mysli trabanta i "fajnie" by było gdyby nie przekroczyło 600 zł... Bezszkodowej jazdy mam 2 lata, prawo jazdy niby rok. I niestety 21 lat... Prosze o pomoc

... pytaj w link4 ... jak ja jeszcze ubezpieczałem puszkę to tam wyszło najtaniej ... łatwo się dowiedzieć bo i na telefon wszystko można załatwić ... szkoda że motocykle ich nie interesują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZU to śmieciarze!!!- najgorsza firma

A czy trzeba zawierać ubezpieczenie w miejsciu zamieszkania??? Mozesz wysłac komuś dokumenty i ktoś ci ubezpieczy gdzie indziej. Ja sie moge spytac mojej znajomej, bo kumplowi zalatwiłem znizke mimo ze to było jego pierwsze moto, oczywiscie zwyzki za wiek sie nie da ominąć.

KUmpela mi mowiła tez (3 lata temu tak było) ze w Warcie jak dąłeś kartke z parafi od księdz aze sie udzielasz w kosciele z pieczątka parafialną to masz 10 % taniej - to mowie na serio to nie zart.

 

Teraz to pewnie i tak bedzi enajtaniej w Link4 , ale AC to nie ma tam co brac bo kręcą dobrze.

 

pzdr

Edytowane przez MYCIOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

KUmpela mi mowiła tez (3 lata temu tak było) ze w Warcie jak dąłeś kartke z parafi od księdz aze sie udzielasz w kosciele z pieczątka parafialną to masz 10 % taniej - to mowie na serio to nie zart.

 

A to dobre :buttrock:

 

Różne opinie słyszałem co do towarzystw ubezpieczeniowych, o Link4 też wiele nieciekawych uwag, generalnie niestety jest tak, że jak mają Ci wypłacić jakieś odszkodowanie to wszystkie firmy próbują rolować poszkodowanych, przeżyłem to na własnej skórze nie raz.

Z drugiej strony czy jest sens ubezpieczać się w firmie" kogucik" 20zł taniej, i mieć potem problemy z załatwieniem czegokolwiek, gdy będziemy w potrzebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom ale OC to mozna byle nie AC, noi zeby w nas ktos nie przywali z OC z Link4

Co do link4 to kumpowi wyjechł dziadziu jakis polonezem i on miał Link4. Ni ebył kumpla wina wiec spox.Przyjechął rzeczoznawca i sie czepiał wszystkiego , zeby tylko znaleść cos zeby mozna było mniej wypłacić , albo ledwi pare groszy. Mierzył bierznik na tylniej oponie, sprawdzał grubość lakieru na kazdej owiewce i cos tam jeszcze.

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyli moglbym wysłac dokument komuś powiedzmy z Szuwarów Dolnych żeby mi opłacił najtaniej OC?? Zniżek mam 10% i lat 21, bezszkodowej jazdy ze 3 lata...

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest taka sciema ze ciaglosc ubezpieczenia za motocykl nie zalicza sie dla aut, przynajmniej w samopomocy.

a jak chcesz tanio to zarejetruj na ojca/matke i bedzie git :D

no chyba ze nie maja auta to i znizek, ale tobie dojebia jeszcze procenty za wiek wiec twoje 10% i tak pojdzie sie j... a dodatek za wiek oscyluje w oklicy 15-20% wiec do stawki 100% dolicz jeszcze 5-10%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tobie dojebia jeszcze procenty za wiek wiec twoje 10% i tak pojdzie sie j... a dodatek za wiek oscyluje w oklicy 15-20% wiec do stawki 100% dolicz jeszcze 5-10%

Za wiek to nawet 50% (np. compensa) więc lepiej zapoznać się dokładnie z ofertą towarzystw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia gdzie wykupisz OC, bo nie Ty będziesz się martwił o wypłatę odszkodowania, tylko osoba poszkodowana. Jak ktoś słusznie stwierdził najtańsze jest PTU czyli Polskie Towarzystwo Ubezpieczeniowe. Sam niedawno ubezpieczałem samochód i przelecieciałem prawie przez wszystkich ubezpieczycieli. W PZU moje ubezpiecznie OC ze zniżka 10% zostało wycienione na 2100zł, samopomoc 1700zł, link4 1400zł, a w PTU 1150zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...