Skocz do zawartości

Jaki motorower na początek


dangerouspop
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmmmm... Wielkie dzięki, myślałem, że nie zanurzają się w takie szczegóły. Myślałem, że jak masz zarejestrowany pojazd na motorower to jest to motorower i nie obchodzi ich jaki silnik jest zamontowany. Ale przecież z drugiej strony na pierwszy rzut oka nie odgadniesz jaki to silnik. Znajomy na 110ccm zamontowane i na silniku nie ma napisane 110ccm. Dużo osób jeździ z większymi pojemnościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopcze, zapoznaj się z obowiązującym w tym kraju prawem, jeśli zamierzasz z niego korzystać. w Twoim wieku zakładanie, że będziesz je sobie planowo, swobodnie i bez konsekwencji łamał wygląda na poważny błąd wychowawczy

 

BTW motorowery i motocykle się zmienia, sprzedaje poprzednie i kupuje kolejne, kiedy się do nich dorasta. założenie, że zmienisz cylinder i będziesz jeździł tym samym 5 czy 10 lat jest po prostu błędne. wybierz teraz dobrze, a potem i tak zmienisz, jak nie z tego, to z innego powodu

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dobra dzięki. A może ktoś poleca jeszcze jakiś dobry motorower, który nie przypomina wyglądem ścigacza. Chodzi mi o sprzęt wygodny do jazdy po mieście, głównie dla zabawy i najlepiej żeby nie palił za dużo.

 

SImson S51

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde? Przyznam się, że jestem bardzo zaskoczony... http://olx.pl/oferta/simson-s51-electronik-CID5-ID6zeZP.html#25a3b0f1f3 Znalazłem Simsona z 1981 roku. Czy on jeszcze będzie jeździł??? Wybacz nie mam doświadczenia i gdyby ktoś by mnie spytał czy opłaca się to kupić to bym odrazdził. Myślałem, że motorower z 1981 roku ledwo zapali... Ile mi taki Simson pojedździ? Czy jest to głośny sprzęt? Ile pali? Czy jest wygodny? Nie jestem bogaty i nie chciałbym wyrzucić 2000zł w błoto. Zauważyłem, że stare motorowery nie mają obrotomierzy. Czy to będzie mi bardzo przeszkadzać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A może Romet Soft 125. Coraz więcej ich na polskich drogach. Tani w eksploatacji oraz uchodzi za niezawodny. W tym przedziale cenowym prezentuje się całkiem atrakcyjne. A tutaj znalazłem recenzję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w treści pytania był wymieniony motorower. 125ccm nie jest w świetle przepisów motorowerem, gdybyś nie zauważył

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...