Skocz do zawartości

Wyłamany zamek od wlewu!!!


panas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witm!!! Mam w mjej R6 wyłamany zamek od wlewu, czy poradzi mi ktoś gdzie moge dostać nowy zamek i w ogole jak zabrać się do wymiany!!! Ile taka "impreza" jak zakup nowego zamka może kosztować!? :icon_mrgreen: Gdzie kupić taki zamek itd.

Edytowane przez panas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witm!!! Mam w mjej R6 wyłamany zamek od wlewu, czy poradzi mi ktoś gdzie moge dostać nowy zamek i w ogole jak zabrać się do wymiany!!! Ile taka "impreza" jak zakup nowego zamka może kosztować!? :smile: Gdzie kupić taki zamek itd.

 

 

a tak się zapytam sprawdzałeś dokładnie pochodzenie tego twojego gruza :smile: bo rocznik piszesz, że masz '00 a w tym roczniku z tego co mi się wydaje nie było jeszcze led-ów z tyłu a malowanie też masz chyba z rocznika '01 a do tego ten wyłamany zamek we wlewie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak się zapytam sprawdzałeś dokładnie pochodzenie tego twojego gruza :smile: bo rocznik piszesz, że masz '00 a w tym roczniku z tego co mi się wydaje nie było jeszcze led-ów z tyłu a malowanie też masz chyba z rocznika '01 a do tego ten wyłamany zamek we wlewie :icon_mrgreen:

 

Sprawdzałem pochdzenie tego moto i poznałem jego historie, wszystkie papiery są ok itd. itp.!!! A co do ledów i malowania to lifting chyba nie jest zabroniony... :smile:

 

Czym Twoim zdaniem powinienem się dokładniej zaitresować, i na co zwrócić uwagę... co może być nie tak?! Moto był przyprowadzony z Angli a w Polsce odsprzedany, nie był jeszcze rejestrowany w kraju, moto prowadzi się naprawdę spoko zarówno w trakcie jazdy rekreacyjnej jak i przy nieco większych prędkościach... reszta chyba to już formalność!? :smile:

 

Pisz na PW!!

Edytowane przez panas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym mechanikiem nie jest tak prosto. Jeśli zamek był wyłamywany "na śiłę", to na pewno będą połamane zapadki lub nawet będzie ich brakować. A zamek z np 1 sprawną zapadką to żaden zamek.

 

Z tego co widać po tym zamku i po tym co mówił mi poprzedni właściciel to po prostu kluczyk sie w nim złamał (nie wiem jak on to robił?!) od tamtego czasu wlew był otwierany śrubokrętem... i ogólnie jest zniszczony dlatego będe chyba potrzebował nowego zamka!!! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...