Skocz do zawartości

Na co on jest!!!


panas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! Niedawno kupiłem Yamahę R6, i mam takie pytanko do posiadaczy tego motocykla lub do bardziej obcykanych!!! Co to jest za pojemniczek (zbiorniczek) umieszczony z lewej strony motocykla pod owiewką boczna u dołu...!? Umieszczony jest on tuż na przeciwko "dźwigni" zmiany biegów... :flesje:

 

Proszę napiszcie mi jakim płynem należy go uzupełnić?! Przypuszczam że jest to zbiorniczek na płyn do chłodnicy ale jest bardzo duże prawdopodobieństwo że sie myle... to jest mój pierwszy motocykl chłodzony ciecza więc pewnie będe miał dużo pytń!!! :flesje:

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zaczaiłeś, że jest to zbiorniczek wyrównawczy na płyn chłodniczy. Masz tam narysowaną kreskę do której powinien być poziom płynu ( prawie przy samym dnie ). Przed przymrozkami lub jeżeli jest go za mało najlepiej wymień na nowy, bo nie wiadomo co było zalane.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zaczaiłeś, że jest to zbiorniczek wyrównawczy na płyn chłodniczy. Masz tam narysowaną kreskę do której powinien być poziom płynu ( prawie przy samym dnie ). Przed przymrozkami lub jeżeli jest go za mało najlepiej wymień na nowy, bo nie wiadomo co było zalane.

 

Pzdr.

Dopisuję się do tego :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Przed przymrozkami lub jeżeli jest go za mało najlepiej wymień na nowy, bo nie wiadomo co było zalane.

Podpowie mi ktoś jak go wymienić?! Czy mam spuścić cały płyn z chłodnicy czy po prostu uzupełnić stary płyn jakimkolwiek płynem do chłodnic aluminiowych?! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowie mi ktoś jak go wymienić?! Czy mam spuścić cały płyn z chłodnicy czy po prostu uzupełnić stary płyn jakimkolwiek płynem do chłodnic aluminiowych?! :icon_mrgreen:

dpkladnie jak piszesz najlepiej spuscic caly i zalac nowym swiezym i pewnym :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...