Skocz do zawartości

ile kilometrów na sezon


boby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem motor 5 sierpnia tego roku. Do dnai dzisiejszego nakrecilem 4560 km i nadal rosnie :icon_mrgreen: , do konca sezonu pewnie minie 5 tys km.

Za rok planuje kilka dalszych wypadow wiec pewnie 10 tys w nastepnym sezonie spokojnie przekrocze.

Moj sprzed to Honda cb 450S z 1987 roku

obecnie ma na liczniku 42,5 tys km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie od 2 czerwca (wtedy dostałem tablicę) zrobiłem ok. 4300km na virago 125 :icon_mrgreen:

Gdy ją kupowałem miała przejechane 9000km, a jest z 97r. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuter 50cm

v max zawrotne 65km/h

 

a teraz uwaga przebieg:

 

4tyś km. :banghead: :flesje: :cool:

 

 

hmm, kilometrowo to bardzo mało ale licząc godziny pod siodłem to wynik byłby bardziej motocyklowy...

Głównie miasto, bo gdzie z wycieczką 50...

 

Ale niedługo prawko, oj będzie się działo..... w planach gs500 wydaje mi się rozsądnym wyborem. Może macie jakieś inne propozycje co na pierwszy prawdziwy sprzęt z podobnej półki cenowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam litra z 2004 grudzień , spot/turys , w sesonie NIE robie mniej niż 10 Tkm .

Sezon - 2006 na dzień dzisiejszy wykręciłem 29600 km , motocykl jest w serwisie przegląd po 50 Tkm, planuje jeszcze w tym roku polatać .

opony zmieniłem w 2006 : 2xprzód , 4xtył

satysfakcjonujący przelot dzienny 1000 - 1500 km

do latania po mieście są skutery i rowery.

 

plan 2007 nawijam bliżej 100 Tkm.

" Im więcej jeżdzę tym mniej czuję się motocyklistą " .


"The Nightrider, that is his name. The Nightrider. Remember him when you look at the night sky".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle Kodi :banghead: Powiedz tylko skąd bierzesz czas i kase na latanie 1500 km dziennie :flesje: Chyba że masz Urala przerobionego na gaz :cool:

 

Jeżdzenie motocyklem - wypełnia większy (o ile nie całkowicie) wolny czasu , który od czasu do czasu posiadam .

uralem nie latam , motocykl to stara sprawdzona konstrukcja i nie ma tu znaczenia znaczek firmy,

zawsze liczą się chęci i czerpanie przyjemności z jeżdzenia, które jedni realizują - a drudzy nie . 1000-1500km nie robię każdego dnia , ale jak odpalam motocykl wcześnie rano to wieczorem mam to co mam .

 

Mam ochotę polatać to to robię , nie szukam chętnych na wyjazd bo oni zawsze mają wytłumaczenie .

 

ps, rocznie można spokojnie nawijać 50Tkm asfaltu na koła w naszym kraju i nie tylko .

Nie koniecznie się z tym obnosić . Znam takich MOTOCYKLISTÓW co tyle kręcą . Zasada jest prosta trzeba tylko chcieć jeżdzić.

" Im więcej jeżdzę tym mniej czuję się motocyklistą " .


"The Nightrider, that is his name. The Nightrider. Remember him when you look at the night sky".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile km na sezon? zalezy na którym kole :cool:

 

tak ogólnie to by podeszło chyba ( nie mam licznika) pod 5 tys :banghead:

 

akurat słaby sezon bo zmieniałem sprzeta i tego dorwałem dopiero w maju :flesje:

aha, moto to xr 600 , 75 % to jazda w terenie

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...