Skocz do zawartości

Naklejki Motocross


Piotr_1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

albo rodzaj plastiku z którego zrobiony jest bak.

no raczej nie zalezy to od rodzaju plastiku bo moja XR w momencie kiedy ją kupiłem miała fabryczną naklejke na zbiorniku i ani jednego bombelka

była jednak zniszczona i po naklejeniu nowej (taniej) pęcherze pojawiły sie po pierwszej jezdzie

 

niemniej wolę dorabiane z alegro naście złotych i mam co chcę. a pęcherzyki swoją drogą...

pęcherzyki swoją drogą? na moim baku było ich tyle, że w połowa powierzchni naklejki nie przylegała do zbiornika

 

ciekawe, czy coś by dało ogrzewanie naklejki suszarką przy naklejaniu?

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, czy coś by dało ogrzewanie naklejki suszarką przy naklejaniu?

nie nie kompletnie nic by to nie dało. Jak juz wspomniałem probowałem okleic KTM GS 125 i na baku poprostu nie da nic ale to nic nakleic. i mozna grzac chuchac itp to nic nie da. poprostu i moja GS i Twoje moto to dosć stare sprzety i plastik jest na wskroś przesiakniety benzyna. to norma. Z tąd te pechezyki. W nowych moto sie to czyma bo to jest nowy plastik. A po 12 latach tez sie trzyma bo jak juz od dawna tak dobrze przylega to widocznie to nie odzziaływuje. pozatym oryginalne okleiny sa bardzo grube kolo 1mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorabiane też wydrukują na grubszej folii :buttrock:) ale może nie aż 1mm ale jest całkiem gruba, a jeśli chodzi o pęcherzyki to czytałem że powinno sie opróżnić bak, odkręcić korek i zostawić na 2 tygodnie aż wszystko wyparuje, dopiero wtedy to odtłuścić najlepiej ze 3 razy i naklejać :biggrin:) na xgxracing tak piszą :lalag:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...