Skocz do zawartości

SIMSON muli sie


cinek89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam simsona s51, ktory mial zrobiony szlif, gaznik i zaplon regulowal fachwiec, jeszcze wiele innych czesci zakupilem ale to nie jest to co byc powinno :flesje: . W porownania do innych simsonow chodzi zle, tak jakby chcial a nie mogl. Nie wchodzi dobrze na obroty a to bardzo wazne. Nie wiem ale moze jak bym wsadzil gaznik 16n1 bo w mojej okolicy wszyscy takie maja to byloby lepiej. Teraz mam 16n3-4. Co o tym sądzicie :banghead: :banghead: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był chyba "fachowiec".

Sprawdź czy nie dostaje lewego powietrza i sam wyreguluj gaźnik.

Fachowiec jest sprawdzony, zrobil juz wiele simsonow i wszystkie chodza zarabiscie ale cos wspominal ze ten gaznik jest juz zuzyty. Narazie dogadalem sie z kumplem i mi pozyczy gaznik 16n1 i zobacze jak na tym bedzie chodzil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wsoim simku miałem stary zuzyty gaznik ale na obroty wchodził niesamowicie szybko i miał taka moc ze inne simki wysiadały na starcie ale słono zapłaciłem za taka jazde bo urwało mi korbowód a teraz ma gaznik nowego typu binga i nie narzekam nie ma takiego przywalenia jak kiedys ale małao pali 2.5l a wczesniej 4 i wecej wiec swój gaznik musisz dobrze ustawic po swojemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz troche pojecia o mechanice?

 

gdyby Ci padla cewka to juz bys simsona nie odpalil

zobacz czy masz dobrze przerywacz ustawiony? przerywacz mocno nie iskrzy?

zaplon dobrze ustawiny? jaki kolor iskry? jaki kolor swiecy?

 

czy dobierales sie do tej srubki przy kruccu ssacym gaznika? jesli sie dobieralas masz odpowiedz czemu Ci tak chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz troche pojecia o mechanice?

 

gdyby Ci padla cewka to juz bys simsona nie odpalil

zobacz czy masz dobrze przerywacz ustawiony? przerywacz mocno nie iskrzy?

zaplon dobrze ustawiny? jaki kolor iskry? jaki kolor swiecy?

 

czy dobierales sie do tej srubki przy kruccu ssacym gaznika? jesli sie dobieralas masz odpowiedz czemu Ci tak chodzi

prtzerywacz jest nowy i nie iskrzy, zaplon jest ustawiony dobrze iskra ma kolor niebieski(taka jak powinna byc), swieca jest jasnobrazowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...