Skocz do zawartości

Zyjecie?


irek929
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

heh, no poki co aura sprzyja, aczkolwiek przyznaje ze po 21 jak siodlo i asfalt zaczyna sie mokry robic od rosy a w powietrzu jakos za duzo wilgoci to komfort spada i niemilo sie zaczyna robic.

 

Wszystko byloby si, gdyby nie te roznice w temp. wyjezdzasz o 18 - 19 jest fajnie, potem... mniej fajnie.

 

To moje odczucia, ale moze starzeje sie p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrrrrr

ja wlasnie niedawno wrocilem do domu.

Na dworze + 5 st.

Nie zaciekawie, ale daje sie wytrzymac, nareszcie przetestowalem nowe spodnie, niezle trzymaja temperature. Najgorzej ze juz skorzane ocieplane rekawice malo dają. Ale dopoki ponizej zera nie spadnie to bede smigał :icon_mrgreen:

Pozdro dla twardzieli i twardzielek :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..wracam właśnie ze zlotu i choć termometry pokazywały bardzo niską temperature to nikt jakos się nie skarżył na zimno :icon_mrgreen: :smile: ale tam to sie tworzy taki specyficzny mikroklimat ! poza tym kazdy był już nieźle wstrząśnięty :smile: :smile: :smile:

 

Pozdro !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobiłem dobrze ponad 100 km. Niczego sobie się śmigało. Wpiąłem już wszystkie podpinki więc na temperaturę nie narzekam. Akurat w mojej okolicy od Turku do Kalisza rzucono nowy asfalcik więc leci się super. 41 km w 20 minut spokojnie się robi :banghead:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D ;) yeah ... dziś rano u mnie -6 C .. ale pizgało normalnie szron na gałęziach był ... a jutro powtórka z rozrywki 70 km w jedną strone .. ciakawe ile jutro bedzie :P :eek: :eek:

:flesje: :clap: Juz sie nie moge doczekac sniegu. Mam juz przygotowane piekne opony kostki do rusa, jeszcze tylko odnowic szybe przednia i ja zalozyc... I Yno zimowa Yazda

Zima dwa lata temu: http://www.bikepics.com/members/storm007pl/55k750/

Zima rok temu : http://www.globetrotter.friko.pl/elefant1.html

Edytowane przez Storm007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jazda z wózkiem po śniegu to rzeczywiście wypas to Ci muszę przyznać

 

 

Oooo...to moze w tym roku zobacze jak to jest. Fakt narazie jezdzilam tylko po polach i ledwo co udalo mi sie ujarzmic ta maszyne, ale co tam....do odwaznych swiat nalezy :D ;) :P

 

A co do jazdy moto, to korzystam z pogody poki moge....a ze slonko swieci popoludniami :D to sie jezdzi

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie wrocilem z wycieczki 40 kilometrowej, jest + 5 st, ale da sie wytrzymac.

Musze kupic chyba nowy akumulator bo dzisiaj odmowil posluszenstwa, dni jego swietnosic juz minely chyba, musialem motor na zapych zapalac ale oplacilo sie :D

Cos czuje ze to juz koncowka smigania w tym sezonie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...