Skocz do zawartości

Diverse NIGHT of the JUMPs Katowice "SPODEK"


Koki_90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie jakaś Transmisja w TV albo w Necie ?? ODPISZCIE JEŚLI MACIE JAKIEKOLWIEK INFO !!

 

P.S Słyszałem ze Darek Kłopot startuje :banghead: i , że Ogłaza nie zrobi tego czego wszyscy oczekuja :banghead: :banghead: Nie ma to jak być w klubie w którym jest Freestyler :banghead: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ludziska:). Kto się wybiera na Diverse... w piątek z PKP w Trzebini pociągiem tym 17:10 ??. I kupuje lub kópił te bilety za 110 zł ? ja z 2 kumplami w sobotę jade kupić bilety na właśnie ten sektor. W razie czego proszę pisać tu lub na maila [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do osób ,które były już w spodku i wiedzą jaka jest widoczność.Który najlepiej wybrać sektor ? Chodzi mi o bilety za 110 zł. I czy lepiej brać niższe rzędy w danym sektorze czy wyższe? Nigdy nie byłem w spodku stąd moje pytanie.

 

P.S.Jade z Warszawy i bedę miał jedno wolne miejsce jak by co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grucha wiesz co nam mogą zrobić? Boss SEBOOL wleci to odrazu zapanuje pożądek w szeregu organizatorów! <lol2>

 

Za taką cenę biletów i to jeszce jedno dniowego pownien każdy widz wziąć sobie coś do domu. Ja od sibie proponuje wziąśc lawet i zabrać z dwie rampy :)

 

pozdr.

Edytowane przez SEBOOL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZISKA !! popatrzcie co pisze na tej stronie !!!!! http://extrema.sport.wp.pl/kat,26487,wid,8...ml?ticaid=12b4f NA SAMYM DOLE !!"Poprzednio zawody miały być rozgrywane 24 i 25 listopada. Organizatorzy postanowili jednak przeprowadzić całe zawody w sobotę 25 listopada. Takie rozstrzygnięcie tłumaczą decyzją IFMXF, austriackiego organizatora cyklu. "

 

Ponownie pytam czy są osoby które jadą na DNOTJ z PKP w Trzebini bo wiadomo że im więcej osób tym lepiej :icon_exclaim: prosze pisać tutaj lub na GG nawet jeśli mnie nie będzie . A co do mojego ostaniego postu to chyba tam ktoś się pomylił albo zrobił sobie jaja bo na innych stronach pisze normalnie, ale będę dzwonić za chwile i sie wszystkiego dowiem to wam przekaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :icon_mrgreen:, właśnie wygrałem dwa bilety w strefie zielonej :icon_eek:)). Już nie moge się doczekać. A moze jakieś spotkanie forumowiczów?

 

Nie wiem co za idiota pistał ten artykuł na WP.pl, przecież nic takiego na stronie ifmxf.com nie ma !

pozdro

Edytowane przez predator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZISKA !! popatrzcie co pisze na tej stronie !!!!! http://extrema.sport.wp.pl/kat,26487,wid,8...ml?ticaid=12b4f NA SAMYM DOLE !!"Poprzednio zawody miały być rozgrywane 24 i 25 listopada. Organizatorzy postanowili jednak przeprowadzić całe zawody w sobotę 25 listopada. Takie rozstrzygnięcie tłumaczą decyzją IFMXF, austriackiego organizatora cyklu. "

 

Ponownie pytam czy są osoby które jadą na DNOTJ z PKP w Trzebini bo wiadomo że im więcej osób tym lepiej :banghead: prosze pisać tutaj lub na GG nawet jeśli mnie nie będzie . A co do mojego ostaniego postu to chyba tam ktoś się pomylił albo zrobił sobie jaja bo na innych stronach pisze normalnie, ale będę dzwonić za chwile i sie wszystkiego dowiem to wam przekaże.

 

 

wszystko jest po staremu- 24 i 25.11.

do zobaczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie pojechał,ale raczej nic z tego nie wyjdzie.Aby oglądać to w miare normalnych warunkach to pasuje wziąć bilet na sektor 3,doliczyc do tego transport plus jakies żarcie po drodze to sie ponad 150 zł robi w moim przypadku ;/ Szkoda że takie drogie te bilety,moim zdaniem grubo przesadzili.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...