Skocz do zawartości

Drag Star 650 Classic a Custom


Jura-HQV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanko, czy może ktoś wyszczególnić różnice jakie występują pomiędzy Classic a Custom ?

Wiem, że nieznacznie różnią się rozmiarami, ale nic więcej na ten temat nie znalazłem, może nie umiem poszukać. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce ci się poszukać. temat był nie dalej, jak kilka tygodni temu na tym forum

a teraz przesuń kursor w górę ekranu. jest tam taki klawisz "szukaj" klikasz go i w odpowiednie okienko wpisujesz co chcesz znaleźć. jeszcze jedno kliknięcie i... no popatrz, działa :/

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

nie chce ci się poszukać. temat był nie dalej, jak kilka tygodni temu na tym forum

a teraz przesuń kursor w górę ekranu. jest tam taki klawisz "szukaj" klikasz go i w odpowiednie okienko wpisujesz co chcesz znaleźć. jeszcze jedno kliknięcie i... no popatrz, działa :/

jsz

mój temat przeniosłeś do oczyszczalni

więc sam może skorzystaj z wyszukiwarki i wskaż odpowiedź

bo jakoś nie moge znaleźć

a zanim zapytałem szukałem i czytałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosto można to zrobić wchodząc na stronę:

http://www.yamaha-motor.com/

Wejść w dane techniczne danego modelu i wyświetlić obok siebie dwa typy motocykli, mogą być nawet z różnych roczników - taka opcja istnieje.

 

Miłej lektury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc sam może skorzystaj z wyszukiwarki i wskaż odpowiedź

bo jakoś nie moge znaleźć

a zanim zapytałem szukałem i czytałem

 

jest już odpowiedź w archiwum: o, tutaj. owszem, skorzystałem z wyszukiwarki - jakoś z pamięci nie umiałem podać adresu wątku :lalag:

a to, że komuś się nie chce czy nie udało... nie dowodzi, że nie ma :biggrin:

jsz

 

ps. ewentualne dalsze wątpliwości proszę dopisać do ww. wcześniejszego tematu

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...