Skocz do zawartości

POTRZEBNA KREW DLA ZIUTA (POZNAŃ) !!!


LUZIPOWER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zapraszam do lektury

http://img208.imageshack.us/my.php?image=n...szczalnijx6.jpg

ładnie ładnie niezniszczalni stają się już bardzo popularni oby tak dalej !!!!

 

 

Ja mam to w troche lepszej wersji:

 

http://img140.imageshack.us/img140/2121/nieznhz5.jpg

 

 

Niedługo będziemy tak znani jak frytka z BARU... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak może numerek podasz, bo jakoś się gdzies tam do Ziutka zapodział...... :buttrock: .pzdr

 

numer do Ziuta: 0503647862 ale naprawde zachecam do odwiedzin zamiast katowac go telefonami, na pewno sie ucieszy, sam bym juz w szpitalu go odwiedzal ale mam troche hmmm... daleko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250 litrow krwi... to robi wrazenie.

 

ponad 500 osob, wielu z nas po raz pierwszy i pewnie nie ostatni (oczywiscie miejmy nadzieje ze "bezcelowo" beda te nastepne razy)

 

Mysle ze wszyscy mozemy sobie pogratulowac !!!. :bigrazz:

 

Przy takim wsparciu to mozna gory przenosic !!!

 

No i wkoncu stwirdzenie "DAWCA" nie bedzie dla nas obrazliwe :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawcy krwi :buttrock:

 

masz racje gr3g, że chyba możemy sobie pogratulować. i podziękować sobie wzajemnie i tym wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji.

serducho sie cieszy kiedy słyszy dobre wieści.

 

pozdrawiam wszystkich :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do lektury

http://img208.imageshack.us/my.php?image=n...szczalnijx6.jpg

ładnie ładnie niezniszczalni stają się już bardzo popularni oby tak dalej !!!!

......i nie tylko "NIEZNISZCZALNI" stają sie popularni, dzisiaj o 20-tej przyjechała znów ekipa do "ROTI", nie pamiętam jeszcze wszystkich Waszych imion, ale serdecznie się z pewną akurat miłą parą przywitałem, Ona nic, a On na to....no w końcu przyjechałem na "NIEZNISZCZALNĄ" zapiekankę he he.... :buttrock: no i już tak zostanie.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona nic, a On na to....no w końcu przyjechałem na "NIEZNISZCZALNĄ" zapiekankę he he....

 

Nie było mnie teraz ale podejrzewam że to na 100% NEH powiedzial :P no albo druga ewentualnośź Kiler. Jednak obstaje za Nehowcem :flesje: Pozdro.

 

A kiedy teraz wypad do Ziuta a potem do Roti :flesje: Byle tylko nie w weekend :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem wczoraj delegacją u ziuta z radkiem i dymkiem

przekazaliśmy mu koszulkę wraz z pozdrowieniami od wszystkich

bardzo mu się podobała powiesiłem mu na łóżku teraz kazdy odwiedzający kto nie jest podpisany może nadrobić zaległość

 

ogólnie to wygląda nie najgorzej humor mu dopisuje

cały czas gada tylko o imperazch na których rzekomo był i salonie ferari który odwiedził :P ładnie go tam naszprycowali :flesje: :flesje: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czas gada tylko o imperazch na których rzekomo był i salonie ferari który odwiedził :) ładnie go tam naszprycowali :P :P :flesje:

 

Ja piernicze , ale miał jazdy - najważniejsze że humor mu dopisuje:)

Ja go odwiedze w niedziele bo dopiero w ten dzien mam wolne- a poźniej pojade do ROTI obadać teren :flesje: - aha no i oczywiście zahacze o Bułgarską:D :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem wczoraj delegacją u ziuta z radkiem i dymkiem

przekazaliśmy mu koszulkę wraz z pozdrowieniami od wszystkich

bardzo mu się podobała powiesiłem mu na łóżku teraz kazdy odwiedzający kto nie jest podpisany może nadrobić zaległość

 

ogólnie to wygląda nie najgorzej humor mu dopisuje

cały czas gada tylko o imperazch na których rzekomo był i salonie ferari który odwiedził :icon_razz: ładnie go tam naszprycowali :clap: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Też byłem wczoraj kolo 19 u Ziuta i faktycznie humor mu dopisuje:))) troszku opowiadał...o tamtym szpitalu...masakra.

Poza tym powiedział mi, że na otwarcie sezonu zorganizujemy barierki, Fazer idzie pod młotek i mówi ....

CYTAT: "Srada chyba przerabio na streeta tylko ponoc te gaźnikowce nie wytrzymują pionów długich..." :D :)

Bedzie dobrze :flesje: :flesje: :P :)

 

 

P.S. a jesli chodzi o te imprezy to faktycznie mowił ze tylko noga przywiązana do stelaż go powstrzymała przed pojściem na "impreze" ktora była tuz za drzwiami ... po za tym czuł sie jak człowiek guma...:)

Mały jest nie do podrobienia :P i NIEZNISZCZALNY :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o 11 bylem u Niezniszczalnego ! koszulka wisi nad łóżkiem :icon_mrgreen: już nie mamrotał... Ibiza widać też już biega - siedział cały czas u Ziuta. Mały miał wczoraj zabieg - przeszczepiali mu skórę z lewego uda do prawej kostki, czy cosik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...