Skocz do zawartości

Supermoto


Rekomendowane odpowiedzi

:icon_mrgreen: mam mętlik w głowie. Niby XT też fajne ale zawiecha z tyłu ma mały skok i jakaś niska przez to jest. Co do KTM-a to domyślałem się że będzie ciężko wyrwać dobry egzmplaz... W każdym razie chyba będe coś szukać z Nimiec, co do XR to troche mało jest na allegro.A moto zarąbiste:) Z Małym mamy już dość ciekawy plan przeróbki na SM i wcale drogo nie wyjdzie:) Fakt jest też taki, że nie musze robić wzystkiego od razu...

 

Jaca, jeśli pisałem ile mam siana(ile będe mieć) to nie pisz mi co by było grybym miał 10koła bo nie mam.. Gdybym miał 10 koła to bez wachania bym kupił to http://allegro.pl/item129970573_ktm_lc4_supermoto.html

 

 

Pozdrawiam!! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) mam mętlik w głowie. Niby XT też fajne ale zawiecha z tyłu ma mały skok i jakaś niska przez to jest. Co do KTM-a to domyślałem się że będzie ciężko wyrwać dobry egzmplaz... W każdym razie chyba będe coś szukać z Nimiec, co do XR to troche mało jest na allegro.A moto zarąbiste:) Z Małym mamy już dość ciekawy plan przeróbki na SM i wcale drogo nie wyjdzie:) Fakt jest też taki, że nie musze robić wzystkiego od razu...

 

Jaca, jeśli pisałem ile mam siana(ile będe mieć) to nie pisz mi co by było grybym miał 10koła bo nie mam.. Gdybym miał 10 koła to bez wachania bym kupił to http://allegro.pl/item129970573_ktm_lc4_supermoto.html

Pozdrawiam!! :)

 

Witam! Nie pisz , że bez wachania byś kupił. Dobrego "sprzęta" się nie sprzedaje. A to co jest na polskim rynku, to "trupy". Jak trafisz na dobry egzemplarz, to masz szczęści trafić na prawdziwego motocyklistę, a nie "mordercę techniki" czy " handlarza cwaniaka". W innym razie przygotuj się na wydatek powiększony o remont i to nie mały. Pozdrawiam.

Edytowane przez Plakatufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że ciężko kupić coś dobrego w Polsce to ja wiem. Niestety takie są realia. A co do tego że ten ktm kosztuje tyle ile kosztuje to wiem. Gdzieś chaczyk musi być. Ale nie generalizujmy, że wszystkie sprzęty w PL to trupy i nic nie warte maszyny. Jst trudno ale cóż....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego KTM'a z tej aukcji to spotkal kumpel... Jakis gosciu go kupil i przejezdzajac obok niego sie mu zd*pil. Nie umial odpalic, podszedl mu pomoc, probowali na pych. W koncu zapalil ale nie trzymal wolnych i koels musial odjechac ciagle gazujac moto... Dlugo raczej ten motocykl nie pozyje.

Moim zdaniem jak kupowac to tylko sprowadzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...