Skocz do zawartości

Zakończeniowa imprezka udana w Poznaniu


Rekomendowane odpowiedzi

dzwoniłem do Waldka i mowił ze ma dla nas juz promocje... piwo po 4 zl i absoluta 0.7 by nam duzo taniej puscił gdziesz okolo 70zł liczyłem ze jakbysmy przed impra złożyli sie po 40-50 zł i założyli ze bedzie nas 15 osób to mamy juz 45 piw i 7 flaszek po 0.7 absoluta to chyba juz troszke jest picia w koncu wiadomo ze jeden wypije wiecej inny mniej ja np. wypije 2 piwa po tym całym dni i do tego z 4 strzały czystej i jest mi juz dobrze+:icon_mrgreen:)) to jest moja propozycja wiadomo ze jak bedzie nas wiecej to po mniej sie złozymy i bedzie wiecej chlania... ale lepiej zapłacic od razu i niech bedzie sobie na stole niz kazdy ma dochodzic do baru co chwile i zamawiać... takie siano jakie proponuje na zrzute to kazdy z nas NAPEWNO wyda gdziekolwiek nie pojdziemy... a jak trafimy na dyske lub gdzies nawet colokwium to wstep tez kosztuje a tu oczywiscie free tak samo jak kibel...jakby co to zarezerwowałem wstepnie na okolo 20 osób ale to tylko asekuracyjnie narazie...a sprzety mozna przy empiku na strzezonym lub pod placem wolnosci zostawic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna zarezerwowac miejsca w Niagarze, uszykuja nam stoliki. Do 19.00 musze dac odpowiedz co i jak. Poza tym bedzie impreza otwarta, wiec troche obcej wiary bedzie.

Piwo 5 zl,

a cos mocniejszego ok 12 zl ( wódka 50 ml + soczek )

 

Ja bede z zona, wiec laski mam w pompie.

 

A co z resztą Ibiza, Radek320 i pozostali ???

Edytowane przez finko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ku*wa

przeczytalem te wasze wypowiedzi i doszedlem do wniosku ze wiekszej bandy gamoni w zyciu nie widzialem kupujecie ku*wa chalupe czy idziemy sie napic bo jak napic to byle gdzie piwo kopie tak samo.

 

mam tylko jedno zastrzezenie kto sie nie czuje na silach do bojki to do colokvium odradzam bo jak ja tam wejde to sparingi beda na dzien dobry napewno juz z sama bramka bo kto zna klozeta i mnie ten wie czym to sie skonczy ( beda ofiary napewno )

 

a reszta propozycji oki najsoczysciej wyglada Norbirgo ale mi i tak wszystko jedno i prosze nie robmy pipy i nie zachowujmy sie jak baby przy wyborze stringow

 

idziemy, pijemy, jedni padaja na ryj, inni znajduja skory do wyruchania, gadamy, jemy, pijemy, pijemy, pijemy i wracamy do domow lub nie to wszystko po co ta awantura

 

pozdro

do soboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli widać, że lubisz się naparzać ! ja tam jestem spokojny chłopak !

 

sonda

 

http://forum.motocyklistow.pl/Impreza-na-z...nan-t58211.html

po pierwsze głosować !!! narazie tylko 8 osób - wstyd ! no i po drugie tak głosować, aby wygrał LONG (bo i tak tam pójdziemy :icon_exclaim: :icon_twisted: :icon_exclaim: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...