Skocz do zawartości

Zakończeniowa imprezka udana w Poznaniu


Rekomendowane odpowiedzi

Taak jak Pablo się pozamiatał na maxa to co powiesz o Matim :smile: :P ja już pisałem o 5.20 w temacie o zakończenie sezonu i byłem pierwszy :icon_biggrin: :rolleyes: :bigrazz:

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh nie zauwazylem, mati to juz wogole sie poskladal jak paczka drospsów, podobniez ojciec go wnosil do domku :icon_biggrin: idealnie zakonczył sezon :rolleyes:

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać...

 

Macie niestety rację w 100 % to był ku*ewsko pechowy koniec sezonu !

- W piątek podobno ktoś na moto przy gumowaniu glebnął i erka go zbierała...

- wczoraj najpierw konrad1f (już napisał co i jak)

- później Ziutek i Ibiza (uważam, że dla ich dobra narazie nie podajemy żadnych szczegółów ! wiem, że każdy chciałby wiedzieć, ale tak będzie lepiej - TRZYMAJCIE ZA NICH KCIUKI !!! )

- kolega na 50cc (kuba jeżeli mozesz napisz cosik więcej - wiemy tylko, że chyba samochodem w niego ktoś wijechał i że niby również otwarte złamanie...)

- mój świerzo poznany znajomy (dobry norbiego - nie dziwne co chłopaki :icon_biggrin: ) szlifnął na zx6r przy gumowainu na parkingu - najszczęśliwiej... jemu nic, kawa - troche owiewki popękane i wyciekał płyn z hłodnicy)

- słyszałem też że ktoś na mieście załadował się w bok osobówki... motor mie miał w ogóle przodu... :-(

 

co gorsze zapewne jest tego więcej (aczkolwiek mam nadzieje, że nie !!!!)

 

Kto ma foty z zakończenia ? wrzucać gdzieś i podawać linki ! oczywiście nie wszystkie foty - ogólnie wiadomo o co chodzi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kto ma foty z zakończenia ? wrzucać gdzieś i podawać linki ! oczywiście nie wszystkie foty - ogólnie wiadomo o co chodzi !

Zdjęcia z zakończenia na bułgarskiej są w moim poście troche wyżej a z zakończenia w longu i colokwium niewiem gdzie bo jak już pisałem gdzieś w longu zniknął mój aparat :icon_biggrin: ale impra była suuper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już w tamtym temacie o zakończeniu ale jeszcze raz tu powtórze-

Wie ktoś o losach mojego aparatu (sony) i noki 3330 (kurcze wczoraj ludzie byli tacy skończeni że np Mati obudził sie w czyjeś bluzie i nawet nie ma pojęcia czyja to) :bigrazz: :smile: :icon_biggrin: :rolleyes:

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze powiedziales o aparacie, ja sprawdzilem i posiadam swoj , az mi ulzylo, ale sie zdziwilem jak spojrzalem na ilosc zdjec ok 140 :icon_biggrin: fotek, masakra ale wiarka pozalatwiana :rolleyes:

napewno sie aparat znajdzie i tel, a moze u kierownika pubu ktos zaniusl, ale pub tez nieciekawie wygladal :bigrazz:

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy i tak był matii :lapad:

Kaca mam takiego ze nie wiem o co chodzi jeszcze do teraz :bigrazz: :smile: :P

 

Impra ogólnie udana trzeba cos wymysleć na rozpoczęcie sezonu w przyszłym roku bo jak tak bedziemy sie zabierać jak teraz na zakończenie to bedzie lipa na maksa.

 

:icon_biggrin: Niezniszczalni is the best :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati widze ze zyjesz :icon_biggrin: to dobrze, ja mam troche fotek ok 140 sztuk z pubu, wiec moge podrzucic na maila pare :rolleyes:

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecia przegladnelem sa git na maxa, na poczatku fotek jeszcze wszystko ladnie i pieknie ale potem juz masakra ten pub wygladal, troche fotek nie pamietam, norbi bez koszulki :icon_biggrin: ludzie na stolach tancza i wogole klimat super. :rolleyes:

 

Najlepsze to wstaje rano a tu patrze mój osobisty kieliszek stoi na biurku :bigrazz: i chyba czeka zeby cos do niego nalac :smile: ze on przetrwal to jest chyba cud

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega na niebieskiej TZR koło ronda Przybyszewkiego teraz chyba Jeziorańskiego podczas jazdy zemdlał., ani jemu ani moto nic się nie stało....... Miał dobry kąt i moto nie przewróciło się na ulicy, podjechał pod stromy krawężnik i wywrócił się na trawie. W sumie szczęscie w nieszczęsiu, bo gdyby zaliczył szlifa na ulicy to pewnie skończył by się dużo gorzej, bo zapewne odrazu by ktoś na niego najechał.

 

To gumowanie w piątek to na Bułgarskiej było ??

 

Co do strzrału samochodu i otwartego zlamania to nie wiem-nikt od nas.

NIc mi też nie wiadomo na temat walnięcia w bok, ale w sumie prędkości w paradzie nie były raczej tak duże żeby moto było bez przodu, chociaż......

O Kawie też nic nie wiedziałem.

 

Co do samej parady to ździwiła mnie prędkośc przejazdu. Zawsze było to około 20-25km/h a teraz przez większość trasy jechaliśmy koło 40-50km/h (dlatego tak szybko dojechaliśmy na Stary). Drugie co można zaliczyć jako negatyw to miejscami duże odległości między motorami poprzez co w paradę wplątało się kilka/kilkanaście samochodów, nie było to zbyt dobre.

 

 

Co do przyszlych otwarć/zamknięć sezonów to dobrze by było żeby organizatorzy ogrodzili chociaż taśma miejsce do latania, bo na początku było całkiiem szeroko jednak spore grono gapiów coraz bardziej je zaweżało, bo chceli lepiej widzieć czy zrobić foto i poźniej już było niebezpiecznie, a mówilo się, prosiło do nich jak do głuchych. A te przejeżdzające samochody przy gumowaniach to już był kompletny mexyk i nieporozumienie.... ale co zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było to wyjątkowo pechowe zakończenie sezonupocząwszy od parada az po gumowanie na Bułgarskiej: szczegóły wszyscy znają. Pozostaje nam trzymać kciuki za chłopaków w celu szybkiego powrotu do zdrowia...

Ps. Impra w Longu była OK :)

Tomaj kiedy wesele ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...