Skocz do zawartości

"Śladami Nowego" czyli Borki 2006 - fotki i wspominki


Adam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy nastepna jazda :icon_mrgreen: - kiedy tylko czas bedzie i suchy asfalt, napewno sezonu to ja jeszcze nie zakończyłem, napewno sie zgadamy na forum, moze w sobotkę co prawda w tygodniu smigam jak tylko jest pogoda ale nie wiem co mi wypadnie i cięzko mi sie umawiać niedzielka odpada lece zarobić troszke siniaków na painballu

Przechodzimy na PW, bo uskuteczniamy niepotrzebnie spam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziadu a dlaczego Ty wracałeś do Warszawy???? Przecież rejestrację masz RADOMSKĄ! :icon_mrgreen:

 

 

 

Gwoli ścisłości, tablica zstała stjóninkowana przez pewnych dwóch zgryźliwych tetryków, dla ścisłości dodam, że jeden jeździ na gejowsko-kolorowej esfałce a drugi na udającym fałkę daleko wschodnim wynalazku zwanym TRX :buttrock:

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za fajną zabawę w Borkach-szkoda, że nie mogłam zostać do końca :( ale nic to!- nadrobię w przyszłym roku :biggrin: :buttrock:

E tam w przyszłym roku! Zrobimy sobie niebawem Borki w Warszawie! :biggrin:

 

 

czy "kroi" się jeszcze jakiś wypad w tym sezonie :icon_mrgreen:

Rybol za dwa tygodnie

 

 

 

 

Gwoli ścisłości, tablica zstała stjóninkowana przez pewnych dwóch zgryźliwych tetryków, dla ścisłości dodam, że jeden jeździ na gejowsko-kolorowej esfałce a drugi na udającym fałkę daleko wschodnim wynalazku zwanym TRX ;)

Co do pierwszego tetryka to się zgadzam, ale co do drugiego...... czy ja wyglądam na faceta??? :biggrin: I jeżdżącego w dodatku na TRX-ie???

Edytowane przez adu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak-i jeszcze jednej osobie miałam podziękować-przemiłemu Przemkowi, który po tym jak samochód miał awarie, podwiózł mnie na stopa do Wawy i pokazał jak się omija korek :biggrin: :( :icon_mrgreen: dzięki wielkie- życie mi uratowałeś :biggrin:

;)

PS-Mam nadzieję, że w przyszłym roku do Borek pojadę już na własnym sprzęcie! :biggrin: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero teraz do kompa sie dorwałem :biggrin:

To były drugie Borki, na których dane mi było zawitać. Impreza przednia, towarzystwo znakomite, itp, itd :icon_mrgreen:

Do zobaczenia na Rybolu :buttrock:

 

p.s. Marianku, dlaczego na nas nie poczekałeś w niedzielę?

 

p.s.2. Foty zpodam później :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to można tak powiedzieć to wróciłem do domu bez większych przygód. Tylko ... dowiedziałem się że Kawa może w zasadzie jeździć bez powietrza w tylnym kole, złapałem gumę lecz udało się doturlać do celu, dwa nawet po prysznicu dalej czułem smród świeżego asfatu w nosie, przyczyną oczywiście był remont Aleji Krakowskiej, jako jeden z pierwszych zdecydowałem się na jazdę po nowym asfalcie. Nie powstrzymały mnie znaki w końcu jako pirat drogowy muszę dbać o swoją reputacje. Tylko Pan w kamizecle grzecznie mnie prosił coby nie jeździć po białym bo jeszcze coś nie tam co też uczyniłem.

Pozdrowienia dla wszystkich których poznałem a także dla tych których nie zdążyłem poznać.

 

 

Zbycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja bede Twoim plecakiem :D

Uhaha- w ramach spamerstwa :wink:

Wsiadłbyś ze mną na motocykl??Niemożliwe :biggrin: :biggrin: Co za zaufanie ;) ... a podobno nawet samochodem jeździć nie umiem, w twojej puszce biegów zmieniać nie potrafię i ogólnie driver ze mnie kiepski :icon_mrgreen: :D (co jest oczywiste-wszyscy w końcu wiedzą, że kobiety nie umieją jeździć :biggrin: :buttrock: )No proszę- widzę coś Ci się zdanie odmieniło... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego tetryka to się zgadzam, ale co do drugiego...... czy ja wyglądam na faceta??? :buttrock: I jeżdżącego w dodatku na TRX-ie???

 

O żesz ty w mordę, mały pecyniarzu!! Ale czy mam rację, iż pomysłodawcą oraz dawcą izolacji był ten bambus od TRXa?? :icon_mrgreen:

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za super impre :biggrin: . To był mój pierwszy wypad w tym gronie i mam nadzieje że nie ostatni. Do Gdyni dotarłem w niewiarygodnym tępie jakie narzucił Ojciec Dyrektor :buttrock: . Czekam teraz tylko na kolejny wypad w tak doborowym towarzystwie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhaha- w ramach spamerstwa :wink:

Wsiadłbyś ze mną na motocykl??Niemożliwe :biggrin: :biggrin: Co za zaufanie ;) ... a podobno nawet samochodem jeździć nie umiem, w twojej puszce biegów zmieniać nie potrafię i ogólnie driver ze mnie kiepski :icon_mrgreen: :D (co jest oczywiste-wszyscy w końcu wiedzą, że kobiety nie umieją jeździć :biggrin: :buttrock: )No proszę- widzę coś Ci się zdanie odmieniło... :(

 

ja w CIebie wierze, a wiara czyni cuda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...