Skocz do zawartości

Baza - Promo Movie 2


_BazA_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc zaczne od komentarzy Bariego.

 

 

Bari nigdy nie mówiłem, że jeździsz źle. Wręcz przeciwinie. Zawsze krytykowałem montaż. Ty to zawsze odbierałeś inaczej - `Pokaż coś lepszego`. PodziwiaŁEM Cię za to, że z gównianej kosiarki zrobiłeś stunt maszyne. Ale śmieszy mnie Twoja postawa.

 

 

Dibo - do Ciebie nigdy nic nie miałem i nie rozumiem o co ci chodzi. Jeśli zgrywasz się za komentarze za film StunD Poland to przeczytaj to jeszcze raz. Napisałem, że montaż miałeś ładny, ale sama `treść` filmu nie zasługuje na brawa bo to NIE była czołówka StunD Poland.

 

 

Co do filmu. Tego dnia w Borsku była to zwykła jazda szlifująca umiejętności - nic pod kamerę. Mam kilka zajebsitych ujęć z tego weekendu, ale to umieszcze w filmie Scooter-Stunt. Co do montażu - już mi się nie podoba :crossy: Nie lubie używać efektów, poprostu proste przejścia. Dibo - obejżyj sobie zagraniczne filmy typu OTOWN (www.stuntlife.com) - zauważ, że oni nie bawią się w `jak najwięcej przejść`. Mi się taki styl podoba.

 

 

Dzięki wszystkim za komentarze :icon_eek:

 

 

Jeśli chodzi o biegi - w ten weekend jade obejżeć cebre f3 :) Zobaczymy co z tego będzie.

 

 

Pozdro

 

 

Ps. Bari, jeżdzę roxem 50 - nie 100 :bigrazz: Setka to stare dzieje ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:

Jeśli chodzi o biegi - w ten weekend jade obejżeć cebre f3 :icon_mrgreen: Zobaczymy co z tego będzie.

Pozdro

Ps. Bari, jeżdzę roxem 50 - nie 100 :buttrock: Setka to stare dzieje ;]

 

No stary jak cbr-ka bedziesz wywjal takie stoopie jak teraz skutrem to bedzie sie dzialo:) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...