Skocz do zawartości

SV1000S -> VFR800Fi ma to sens??


Rekomendowane odpowiedzi

Zmartwię cię, ale jeżeli chodzi o poręczność w mieście to XX jest porównywalny do VFR-y. Mnie to nie przeszkadza, chociaż czasem (w porównaniu z innymi motocyklami) czuję się jakbym prowadził przegubowego Ikarusa :notworthy: . Tam gdzie inni zawracają na jeden raz, ja muszę czasami nawet na trzy razy. Pod tym względem dużo lepszy jest np Bandzior 1200. Za to na winklach zawiechy Bandziora (seryjne) poddają się dużo szybciej niż VFR. Trzeba popracować nad ich zestrojeniem.

 

Zaraz tam się poddają :icon_eek: tylko na szybkich długich łukach trochę buja ale mówimy o jezdzie w zakręcie koło 170-200 (z pasażerem racze i tak się inaczej jezdzi) . Na winkielkach przy dobrych gumach jest super.

Ale poza tym wracając do pierwszego posta:

- na b12 robiłem na baku min 250 km a 300 się zdarzało (rekord 380 w dwie osoby i spokojna jazda)

- po tych 250 żal schodzić bo się człowiek dopiero rozkręca

- 1000 km dziennie jest możliwe bez bólu pleców, tyłka i rąk

- pasażer nigdy nie narzeka na komfort (kanapa przy standardowej tuszy starcza na 3 osoby ) :icon_eek:

-powolna jazda krajobrazowa możliwa na V od 50 na godz i nic nie boli bo siedzi się na tyłku na miękkim a nie opiera na nadgarstkach

- zawieszenie lubi asfalt ale toleruje również szuter a dziury... cóż kanapa jest miękka i daje radę

- wada -światła

 

Pierwszy raz mam motocykl który spełnia 100% moich oczekiwań więc go chwalę :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmartwię cię, ale jeżeli chodzi o poręczność w mieście to XX jest porównywalny do VFR-y. Mnie to nie przeszkadza, chociaż czasem (w porównaniu z innymi motocyklami) czuję się jakbym prowadził przegubowego Ikarusa :notworthy: . Tam gdzie inni zawracają na jeden raz, ja muszę czasami nawet na trzy razy. Pod tym względem dużo lepszy jest np Bandzior 1200. Za to na winklach zawiechy Bandziora (seryjne) poddają się dużo szybciej niż VFR. Trzeba popracować nad ich zestrojeniem.

 

 

tutaj chyba i ja nie będę marudził....SV ma promień skrętu tankowca....

 

co do Bandziora - znam troche to moto ( mam jeszcze mojego starego B6 ) - faktycznie jest poręczny, ale....chciałbym jednak cos nowocześniejszego....

 

a taka np. Aprilia RST 1000 Futura? wygląda na wygodne moto......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz................mnie się bardzo podoba Twoja podpowiedź........ale nie wiem co na to powie mój "Bandyta" jak wróci do domq, strach się bać......... :icon_eek:

 

:notworthy: :icon_eek:

Edytowane przez Niunia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z torbami mnie puścicie...... :icon_eek: :icon_eek:

 

kto zna jakiś łatwy do obrobienia bank?? :notworthy: :icon_eek:

 

:biggrin:

 

A tam z torbami, będą Promocje, już jest cena obniżona o prawie 6000 PLN :icon_eek: i boczne Kufry dają za darmo :biggrin:

 

p.s. Zrób to dla Niuni, będzie jeszcze goręcej dla ciebie tańczyła :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisze ci nic o silnikach, ani mocy, ale jako plecak na VFRze u Majora zrobiłam bardzo, bardzo dużo kilometrów i nigdy nie narzekałam na niewygody. Pozycja ok, nogi nie bolą, kanapa wygodna. Jak dla pasażera - bardzo ważne przymioty.

 

 

chyba macie z Niunią wspólne poglądy.. :icon_eek: :icon_eek:

 

A może Triumpha ST ? :icon_eek:

 

 

pooglądałem go....

 

..ale zaskoczenie... zobaczcie sami...

 

http://img157.imageshack.us/my.php?image=svvsstkv8.jpg

 

co myślicie o podobieństwie? :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady, może kolor troche podobny :icon_mrgreen:

 

ponieważ się ze mną nie zgadzasz.... nie pozostaje mi nic innego, jak stwierdzić że.....

 

....nie znasz się......

 

 

:wink: :eek:

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stało sie.... mam VFR 800 V-Tec 2002 rok.... moje pierwsze moto z ABS-em :flesje:

 

 

Jak trochę pośmigam to dam znać o wrażeniach...... na razie - po pierwszych 40 km - silnik słabszy, ale kulturalniejszy sporo... za to pozycja.....duuużo wygodniejsza...

 

:flesje:

Edytowane przez mla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...